Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 18.04.2018. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Tehničar/ka za telekomunikacije

- dan
SMART FLEX društvo s ograničenom odgovornošću za privremeno zapošljavanje
Kategorija:
Graditeljstvo i geodezija
Mjesto rada:
Umag-Umago
Rok prijave:
18.04.2018.
Mjesto rada:UMAG-UMAGO, ISTARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine Viša ili prvostupanjska
Uvjeti na radnom mjestu:Terenski rad
Radno iskustvo:Nije važno
Vrsta zaposlenja:Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Vozački ispit:Kategorija B
Poslodavac:SMART FLEX društvo s ograničenom odgovornošću za privremeno zapošljavanje
Kontakt:e-mailom: prijava@smartflex.hr
Ostale informacije:

Opis poslova: • osiguranje funkcija telekomunikacijskih mreža i korisničke opreme te uspostavljanje ispravnog rada usluga kod krajnjeg korisnika; • instalacija, puštanje u rad i održavanje telekomunikacijske mreže i opreme kod korisnika; • samostalno korištenje alata i mjernih uređaja u svakodnevnom radu; • samostalno identificiranje i rješavanje problema i zadataka; • obavljanje svih ostalih terenskih i pripremnih aktivnosti; • aktivno pristupanje i kreiranje prodajnih prilika uz savjetovanje korisnika oko odabira usluge. Uvjeti: • minimalno SSS tehničkog, telekomunikacijskog ili računarskog usmjerenja; • iskustvo na sličnim poslovima te poznavanje hrvatskog telekomunikacijskog i IT tržišta je prednost; • spremnost na rad na terenu te rad kod krajnjeg korisnika; • sposobnost rada na visini; • iskustvo u radu s antenskim zajedničkim sustavima je prednost; • profesionalan, proaktivan i odgovoran pristup radu uz spremnost na kontinuirano stjecanje znanja i vještina u korak s tehnološkim trendovima; • napredno poznavanje rada na računalu; • vozačka dozvola B kategorije; • prihvaćanje fleksibilnog radnog vremena (smjenski rad, rad vikendom). Poslodavac nudi: • fiksni iznos plaće i bonuse; • edukaciju i mentorstvo; • službeno vozilo tijekom radnog vremena; • laptop, tablet i službeni mobitel; • neprekidno usavršavanje i certificiranje; • rad u jednoj od vodećih kompanija iz područja napredne telekomunikacijske tehnologije; • doticaj s modernim tehnologijama današnjice. Pozivamo sve zainteresirane kandidate koji ispunjavaju navedene uvjete da svoj životopis i podatke za kontakt pošalju najkasnije do srijede, 18. travnja 2018. Sve prijave će biti razmotrene, a kontaktirat ćemo isključivo kandidate koji uđu u uži krug. Najuži krug kandidata bit će pozvan na liječnički pregled u medicini rada. U završnom krugu također će biti potrebno dostaviti potvrdu o nekažnjavanju.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:91785375

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare