Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 19.04.2018. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Tehničar/ka za elektroniku - elektrotehničar/ka

- dana
Poslodavac:
PRO AUTOMATIKA d.o.o. za proizvodnju i trgovinu
Kategorija:
Zanatska zanimanja i proizvodnja
Mjesto rada:
Šibenik
Rok prijave:
19.04.2018.
Mjesto rada:ŠIBENIK, ŠIBENSKO-KNINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Srednja škola 4 godine
Vrsta zaposlenja:Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Poslodavac:PRO AUTOMATIKA d.o.o. za proizvodnju i trgovinu
Kontakt:pismena zamolba: 113. Šib.brigade HV-a 183,Šibenik e-mailom: posao@pro-automatika.hr
Ostale informacije:

OPIS POSLA: - pregledi i puštanja u rad rashladne i klimatizacijske opreme u održavanju - servisni radovi na brodskim klimatizacijskim i rashladnim uređajima te sustavima regulacije - proučavanje tehničke dokumentacije na engleskom jeziku UVJETI: - zvanja elektro smjera - sposobnost i želja za učenjem i napredovanjem - vozačka dozvola B kategorije - poznavanje engleskog jezika - poznavanje rada sa raznim računalnim alatima - preciznost, pouzdanost, odgovornost - mogućnost rada po zadatim rokovima - sposobnost prilagođavanja timskom radu - izražene organizacijske i komunikacijske sposobnosti - proaktivan odnos prema poslu NUDIMO: - stimulativna primanja - mogućnost daljnjeg usavršavanja i napredovanja - servisno vozilo - mobitel

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:88011933

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare