Tehničar/ka za autolakiranje

20 dana
Poslodavac:
AUTO PARTES d.o.o. za usluge
Kategorija:
Graditeljstvo i geodezija
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
08.06.2018.
Mjesto rada:ZAGREB
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Srednja škola 3 godine
Informatička znanja:Potrebno poznavanje osnova informatike excel word internet
Radno iskustvo:1 godinu
Vrsta zaposlenja:Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Vozački ispit:Kategorija B
Poslodavac:AUTO PARTES d.o.o. za usluge
Kontakt:mobitel: 099 4818416 e-mailom: anton.zagar@partes.hr
Ostale informacije:

Opis posla : - lakiranja i priprema vozila za lakiranje - prezentacija kompletnoga Standox asortimana - vođenje izvještaja/dnevnika rada - planiranje obilaska kupaca/terena Uvjeti: - radno iskustvo na poslovima lakiranja i/ili autolimarskim poslovima min. 1 godina - pozeljno radno iskustvo na poslovima komercijale/prodaje (nije uvjet) -vozačka dozvola B kat., min. 2 godine Što nudimo: - službeni mobitel - službeni laptop - stalna edukacija (minimalno 2 puta godisnje) u Standox trening centru - stimulacija na plaću po ostvarenju prodajnog plana Plaća po dogovoru, stimulacija na plaću po ostvarenju prodajnoga plana.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:92426514

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare