Tehničar/ka pozornice  HZZ OGLAS

Poslodavac:
GRADSKO KAZALIŠTE TREŠNJA
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
14.12.2022.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; zamjena
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
pisana zamolba: Mošćenička 1, Zagreb
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
GRADSKO KAZALIŠTE TREŠNJA objavljuje javni natječaj za radno mjesto: TEHNIČAR/KA POZORNICE
Uvjeti: •SSS •1 godina radnog iskustva, •probni rad do dva mjeseca
OPIS POSLOVA: •rukuje strojnim uređajima pozornice, elektromotornim i ručnim uzvlakama, propadalištima, okretnim dijelom pozornice kako u pripremi tako i u provođenju predstava, •svakodnevno pregledava uređaje kojima rukuje i prijavljuje majstoru pozornice svako oštećenje ili kvar, •sudjeluje u pripremi i izvedbi predstava, •postavlja i uklanja scenografiju za probe, predstave i druge aktivnosti na pozornici, •radi na utovaru i istovaru scenografije, •radi na izradi i popravcima manje zahtjevnih dijelova scenografije, •osigurava prohodnost svih prometnica (hodnici, prolazi, izlazi) kako u zgradi tako i oko kazališne zgrade, •dužan je obavljati i druge poslove prema nalogu majstora pozornice ili voditelja tehnike, te ravnatelja. Radni odnos zasniva se na određeno vrijeme do povratka odsutnog radnika na posao. Natječaj je objavljen na stranicama HZZ-a i traje od 5. prosinca 2022. – 14. prosinca 2022. Prijave na natječaj uz koje nisu priloženi svi traženi dokazi o ispunjavanju uvjeta, neće se uzeti u obzir i smatrat će se nepotpunima. Nepravodobne i nepotpune prijave će se odbaciti i o tome će se izvijestiti kandidati. O rezultatima natječaja, obavijestit će se svi kandidati najkasnije u roku od 30 dana od donošenja odluke. Pisanu prijavu na natječaj, životopis i dokaze o ispunjavanju uvjeta natječaja kandidati su dužni dostaviti najkasnije do 14. prosinca 2022. na adresu: Gradsko kazalište Trešnja, Mošćenička 1, 10000 Zagreb, s naznakom ‘Natječaj za zasnivanje radnog odnosa’ ili na e-mail adresu: [email protected]
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
128618367
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.