Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 14.06.2018. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Tehničar/ka cestovnog prometa

- dana
Poslodavac:
TAXI ANITA j.d.o.o. za djelatnost prijevoza i turizma
Kategorija:
Administrativna zanimanja
Mjesto rada:
Vodice
Rok prijave:
14.06.2018.
Mjesto rada:VODICE, ŠIBENSKO-KNINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:Terenski rad
Radno iskustvo:Nije važno
Vrsta zaposlenja:Na određeno; sezonski
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Vozački ispit:Kategorija B
Poslodavac:TAXI ANITA j.d.o.o. za djelatnost prijevoza i turizma
Kontakt:mobitel: 091 5836667
Ostale informacije:

Opis poslova: prijevoz putnika, vozač taksija KV vozač motornih vozila, SSS tehničar cestovnog prometa, vozač taksija poželjno sa radnim iskustvom na navedenim poslovima, ali nije uvjet, javiti se na mobitel 091 5836667 radi se od 1.6. do 30.9.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:92556118

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare