Tapetar / Tapetarka

Mjesto rada:
Poduzetnička zona Jalžabet
Rok prijave:
23.09.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis poslova: tapeciranje auto te avio dijelova.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- SSS; poželjno radno iskustvo 1 godine na poslovima tapeciranja (auto industrija ili industrija namještaja, auto kozmetika)
- poželjno znanje engleskog ili njemačkog jezika
- spretnost rada ruku i spremnost na učenje
- poželjno znanje vođenja modela po fazama
- poželjno iskustvo na stolarskim poslovima odnosno spremnost na učenje stolarskih poslova.

Nudimo :
- stručnu obuku i stručno usavršavanje
- mogućnost napredovanja u karijeri
- rad u izazovnom okruženju u kojem možete pokazati vaše sposobnosti
- rad u međunarodnom okruženju
- stimulativna primanja
- mogućnost dodatnih primanja a vezano na angažman radnika

Svoju molbu, molimo vas da pošaljete na: [email protected]

Za sve dodatne informacije obratite se na:
Wollsdorf Components d.o.o.
Dr. F. Tuđmana 17, Poduzetnička zona Jalžabet
Tel 042 632 500 e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
osnovno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina