Tapetar (m/ž)

Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
31.12.2018.

Agencija za zapošljavanje Naton WorkService za klijenta u Njemačkoj traži:

TAPETARE (m/ž)
više struka/izvršitelja, Njemačka

OČEKIVANJA OD KANDIDATA:

  • EU državljanstvo: obvezno
  • min. završena srednja strukovna škola
  • iskustvo rada u navedenoj struci min. 1 godinu
  • ozbiljnost, odgovornost, nekonkfliktnost, marljivost, osoba spremna raditi van Hrvatske
  • osnovno aktivno znanje njemačkog ILI engleskog jezika (A1-A2) je obvezno

UVJETI RADA:

  • lokacija rada: Njemačka, više mjesta/gradova ovisno o trenutnoj raspoloživosti radne pozicije
  • zapošljavanje: preko njemačke agencije za ustupanje radnika
  • ugovor: na određeni period, prijava, plaćeno zdravstveno i mirovinsko osiguranje
  • domena rada: razne tvrtke, tvornice, industrijski pogoni, logističke kuće i sl.
  • za kandidate koji su potpisali ugovor refundiran prijevoz do mjesta rada (čuvati putne račune)
  • isplata dnevnica i/ili putnih troškova, isplata za topli obrok
  • smještaj: nije plaćen, ali je organiziran povoljan zajednički smještaj koji radnici mogu platiti
  • satnica: 151 sat mjesečno; mogućnost plaćenog prekovremenog rada, rad u smjenama
  • mjesečna neto plaća: od 1600 - 2800€ mjesečno ovisno o vrsti pozicije i iskustvu kandidata

PRIJAVA ZA POSAO:

  • u životopisu moraju biti točni kontakti, završena škola, poslodavac gdje i što ste radili, fotografija u zaglavlju
  • životopis poslati na e-mail: [email protected] te navesti naziv struke za koju se prijavljujete
  • životopis je ujedno moguće poslati poštom na adresu: Naton ljudski potencijali d.o.o., Zvonimirova 2, 10000 Zagreb

PROCES:

  • odabrane kandidate kontaktirat ćemo telefonski u vidu kratkog intervjua te im dogovoriti razgovor s njemačkom partnerskom agencijom
  • molimo kandidate da bez prethodnog dogovora ne dolaze u agenciju

VAŽNO:

  • Molimo kandidate koji se ne mogu ići na rad min. 6 mjeseci u Njemačku da se ne prijavljuju na oglas
  • Molimo kandidate da se ne prijavljuju ukoliko ne znaju raditi posao za koji se prijavljuju
  • Potvrda o nekažnjavanju je obvezna u slučaju angažmana
  • Kandidate bez EU državljanstva NE MOŽEMO angažirati
  • Kandidati trebaju znati osnove komunikacije na njemačkom ili engleskom

Naton ljudski potencijali d.o.o. za zapošljavanje ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA UP/I-102-02/14-03/09, URBROJ 524-04-02-01/2-14-6.