Tajnik/ca

21 dan
BOLINGO jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
Kategorija:
Administrativna zanimanja
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
14.06.2018.
Mjesto rada:ZAGREB
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Srednja škola 4 godine Viša ili prvostupanjska Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Informatička znanja:Potrebno napredno poznavanje informatike excel word ostalo
Uvjeti na radnom mjestu:Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:Traži se pripravnik
Vrsta zaposlenja:Na određeno; povećan opseg posla pripravnik
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Poslodavac:BOLINGO jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
Kontakt:e-mailom: prevoditelji@bolingo.hr
Ostale informacije:

Opis poslova: vođenje administrativnih poslova u uredu, pismeno i usmeno komuniciranje sa strankama, priprema projekata, pošta, vođenje društvenih medija tvrtke. Uvjet je aktivno znanje engleskog jezika, te poželjno znanje njemačkog ili talijanskog jezika. Mogućnost korištenja mjera aktivne politike zapošljavanja.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:92556519

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare