Tajnik/ca direktora sektora pravnih poslova (m/ž)

Mjesto rada:
Velika Gorica
Rok prijave:
23.09.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
TAJNIK/CA DIREKTORA SEKTORA PRAVNIH POSLOVA (m/ž)
- 1 izvršitelj na određeno vrijeme s probnim rokom 6 mjeseci

ODGOVORNOSTI:
• organizaciju sastanaka i radnih dogovora za direktoricu sektora i radnike Službe za pravne poslove
• primanje i najavljivanje stranaka
• preuzimanje, evidentiranje, distribuiranje i arhiviranje pošte, fax poruka i druge dokumentacije
• obavljanje korespondencije za potrebe direktoricu sektora i Službe za pravne poslove
• evidentiranje, distribuiranje i arhiviranje pošte za potrebe službe
• obavljanje administrativnih poslova za potrebe službe
• evidentiranje i arhiviranje ugovora i općih akata, uključujući internu i vanjsku distribuciju ugovora, pismena sektora i Službe za pravne poslove te ponekad pismena Društva
• kompletiranje i odlaganje stručnih glasila, literature i časopisa
• naručivanje i kompletiranje materijala za potrebe sektora
• skeniranje i ispis dokumentacije po uputi radnika sektora
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• SSS
• 6 mjeseci radnog iskustva
• Napredno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Samostalnost u korištenju MS Office paketa, prednost poznavanje rada u SAP-u
• Izražene komunikacijske vještine (pismene i usmene)
• Proaktivnost, preciznost. odgovornost i timski rad

NAČIN PRIJAVE:
Prijaviti se možete isključivo putem linka za brzu prijavu u periodu od 16.09. – 23.09.2017.g.
Uz prijavu potrebno je priložiti životopis, presliku diplome najvišeg stupnja obrazovanja, uvjerenje o nekažnjavanju i ispis staža s HZMO-a.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro