Sysadmin / Database Expert (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
04.12.2019.
Plaća:
od 1 327 € do 1 725 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Netty d.o.o. je mlada rastuća AI tvrtka stvorena sa ciljem osvajanja svjetskog tržišta.
Bavimo se razvojem AI sustava i aplikacije za poboljšanje poslovanja i povećanja prihoda u poslovnim prostorima putem kontrole glazbe, a spajanjem na postojeće velike glazbene servise.
Iza sebe imamo više od 12g. uspješnog rada na glazbenim servisima sa kojima smo osvojili svjetsko tržište te izgradili dobre poslovne odnose sa domaćim i inozemnim klijentima.

Tvoj najdraži hobi je web development, ali taj hobi želiš nadopuniti ekipnim radom u vrlo pozitivnoj i inspirativnoj atmosferi te uredom nalik na dnevni boravak?

Iz sličnih razloga smo upravo takvu atmosferu i stvorili. Javi se za posao i posjeti nas na adresi Milutina Barača 62 u Rijeci.
Posebne pogodnosti:
Fleksibilno radno vrijeme, važno nam je da je posao odrađen
Opuštena, prijateljska radna atmosfera s mladom, kreativnom ekipom
Radno okruženje u kojem ćeš moći ostvariti vlastite zamisli i prijedloge
Priliku za učenje i razvoj kroz rad na inovativnim projektima
Mogućnost napredovanja i shodno tome povećanja plaće, u skladu s odgovornostima i
usvojenim znanjem
Team building aktivnosti nekoliko puta godišnje
Neograničeno kave/čaja i grickalica
Uz pristup svim gadgetima i tehnologiji poput 3D printera želimo potaknuti tvoju motivaciju i kreativnost.
Obećajemo dobre uvjete rada, osobni razvitak, mentorstvo, hrpu znanja i iskustva.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Iskustvo u postavljanju poslužitelja u Cloud okolini (Linux)
Iskustvo u postavljanju skalabilnih rješenja (AWS, DO ili sl.)
Iskustvo u radu s većim bazama podataka (MySQL, PostgreSQL, NoSQL)

Od svake osobe očekujemo:
Snalažljivost za svako neznanje (Google, StackOverflow, etc.)
Urednost (clean commented code)
Pozitivnost, optimizam i proaktivnost (timski igrač)

Molimo prijavite se putem Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina