Suradnik u telefonskoj i internet prodaji (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Apipharma d.o.o. je uspješna rastuća hrvatska farmacetuska kompanija za proizvodnju farmaceutskih, medicinskih proizvoda, dodataka prehrani i kozmetike. Jedna smo od samo tri farmaceutske kompanije u Hrvatskoj koja je uspješno prošla inspekcijski nadzor FDA agencija te smo prisutni na više od 25 inozemnih tržišta.

U svrhu proširenja prodajnog tima, Apipharma traži veći broj osoba za redovan radni odnos uz probni rad od šest mjeseci na mjesto:

Suradnik (m/ž) u telefonskoj i internet prodaji dodataka prehrani, kozmetike, farmaceutskih i medicinskih proizvoda.

U naš tim pozivamo dinamičnu, komunikativnu i kreativnu osobu koja je odgovorna i spremna na timski rad.

Opis posla:
- svakodnevna telefonska komunikacija sa ljekarnama i veledrogerijama širom hrvatske
- ispisivanje izlaznih dokumenata za pakiranje narudžbi
- stalna komunikacija sa skladištem i otpremom naručenih proizvoda
- sudjelovanje u marketinškim akcijama putem telefonskih kontakata sa ljekarnama i veledrogerija
- komunikacija sa stručnim suradnicima na terenu radi koordinacije narudžbi
- sudjelovanje na stručnim skupovima i kongresima u organizaciji Ljekarničke komore i Farmaceutskog društva, sudjelovanje na seminarima
- praćenje prodaje sa svim relevantnim podacima
- rješavanje reklamacija uz koordinaciju sa upravom
- kontrola isporuke robe sa kontrolom prateće dokumentacije
- izvještaji upravi

Rad će se provoditi u uredu u Zagrebu.

Kandidat će povremeno obilaziti teren u Zagrebu i okolici radi direktnog kontakta s kupcima koje naziva.
Posebne pogodnosti:
- odabrani kandidati će se educirati o osobnom razvoju, prodaji, stručnim kompetencinama, ljekarnama, dodacima prehrani, medicinskim proizvodima i svim ostalim poslovima
- ugodna, zabavna i poticajna atmosfera za rad, razvoj novih i usavršavanje postojećih vještina
- osmosatno radno vrijeme i slobodan vikend (subota i nedjelja neradna)
- mogućnost dodatnog usavršavanja sukladno postignutim rezultatima
- rad u motivirajućoj i ugodnoj okolini uz adekvatnu nagradu za postignute rezultate
- stimulativni uvjeti i interni sustav nagrađivanja
- mogućnost daljnjeg napredovanja
- edukacije i stručno usavršavanje
- ugovor s probnim rokom od šest mjeseci
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

- SSS/VŠS - ekonomski, farmaceutski, kemijski, medicinski ili tehnološki smjer
- najmanje dvije godine iskustva na telefonskoj prodaji u sličnim tvrtkama ili na komercijalnim poslovima
- aktivno znanje engleskog jezika
- poznavanje medicinskih proizvoda, dijetetskih i kozmetičkih proizvoda
- razvijene komunikativne sposobnosti za rad sa ljudima, timski rad i predanost radu, orijentiranost na postizanje poslovnih rezultata
- sposobnost organiziranja i planiranja, kreativnost, samoinicijativnost, proaktivnost, točnost, urednost i pouzdanost
- poznavanje rada na računalu (MS Office)

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem emaila [email protected], linka za Brzu prijavu ili pismenim putem na adresu: Žajina ulica 10, 10000 Zagreb.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski (napredno)
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine