Suradnik u projektnom uredu (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
03.02.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Mi smo softverska tvrtka osnovana 2005. Kontinuirano unapređujemo naša postojeća programska rješenja te kreiramo nove inovativne proizvode. Poslujemo u pet zemalja, a sjedište nam je u Londonu (od 2005).
Tražimo djelatnika/cu za radno mjesto Suradnik u projektnom uredu (M/Ž).

Osnovni poslovi i odgovornosti:
• pomoć u upravljanju projektima
• pomoć u izradi i praćenju projektnih planova
• praćenje rokova, ciljeva i napretka izvršavanja projekta
• pomoć u kreiranju i održavanju projektne dokumentacije
• izvještavanje o statusima projekta nadređenima i prosljeđivanje informacija nadređenima
• upravljanje odnosima i komunikacija s klijentima te ostalim dionicima projekta
• pomoć u praćenje izvršenja ugovora
• organiziranje projektnih sastanaka
• koordinacija komunikacije između projektnog tima i klijenta
• pružanje pravovremenog odgovora na zahtjeve klijenta
• izrada prezentacija i projektnog materijala
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• rad u stabilnoj informatičkoj tvrtci na projektima koji donose vidljive rezultate
• priliku za učenje te osobni i profesionalni razvoj
• mogućnost napredovanja
• službeni smartphone i laptop
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:
• pozitivan stav i odgovornost prema poslu, usmjerenost na rješavanje problema
• izražene komunikacijske vještine
• sposobnost rada pod pritiskom
• temeljitost u obavljanju zadataka
• snalažljivost, brzinu i proaktivnost
• samostalnost u radu te spremnost na timski rad
• informatičku pismenost s izvrsnim poznavanjem rada u MS Office programima
• spremnost na povremeni rad na terenu

Vaš profil:
• poželjno je iskustvo na sličnom radnom mjestu
• minimalna stručna sprema: prvostupnik/ca (bacc.)
• poznavanje rada u MS Office paketu (Word, Excel, PowerPoint)
• znanje engleskog jezika
• odgovornost u obavljanju posla
• nekažnjavan/a
• vozački ispit B kategorije (aktivan vozač/ica)

Ukoliko ste zainteresirani pošaljite nam Vaš životopis i motivacijsko pismo (oboje u PDF-u) putem donjeg linka Brze prijave, najkasnije do 03.02.2021.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno