Suradnik/suradnica radne skupine  HZZ OGLAS

TÜV NORD CERT GmbH - Podružnica Slavonski Brod
Mjesto rada:
Osijek
Rok prijave:
10.10.2022.

Mjesto rada:
OSIJEK, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
5
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
mogućnost zaposlenja osobe sa invaliditetom
mogućnost zapošljavanja umirovljenika
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: Obrada informacija, izrada i slanja ponuda
Samostalna komunikacija s poslovnim partnerima
Unošenje podataka na Sharepoint-e ili u druge specifične baze podataka
Provjera dokumentacije
Uvjeti: Izvrsno znanje njemačkog jezika
Poželjno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
Poznavanje rada na računalu (MS Office Paket)
Spremnost na timski rad
Poslodavac nudi: Rad u stabilnom poduzeću s dugom tradicijom
Uvođenje u posao u poticajnoj okolini
Internacionalno radno okruženje
Trideset dana godišnjeg odmora
Planirani početak rada: 01.11.2022 Prijave sa zamolbom i životopisom isključivo na njemačkom jeziku poslati e-mailom na: [email protected]
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
126779574
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje