Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 21.01.2019. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Suradnik/ica za provedbu edukativnih radionica s djecom i mladima

- dan
Poslodavac:
CENTAR ZA EDUKACIJU I SAVJETOVANJE "SUNCE"
Kategorija:
Administrativna zanimanja
Mjesto rada:
Šibenik
Rok prijave:
21.01.2019.
Mjesto rada:ŠIBENIK, ŠIBENSKO-KNINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:2
Razina obrazovanja:Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Informatička znanja:Potrebno poznavanje osnova informatike excel word internet
Radno iskustvo:1 godinu
Vrsta zaposlenja:Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:20 sati tjedno
Smještaj:Nema smještaja
Poslodavac:CENTAR ZA EDUKACIJU I SAVJETOVANJE "SUNCE"
Kontakt:e-mailom: info@ti-si-sunce.hr
Ostale informacije:

Opis poslova: - vođenje već pripremljenih radionica o poduzetništvu i održivom razvoju s učenicima osnovnih i srednjih škola poštujući vremenske okvire - provedba debata na različite teme vezane uz održivi razvoj - suradnja s medijima i marketinške aktivnosti vezane uz promociju projekta - provedba evaluacije provedenih aktivnosti i pisanje izvješća o provedenim radionicama - asistiranje u organizaciji zanimljivih događaja u školama u suradnji s stručnim timom škole - vođenje različitih evidencija i administracije. Što očekujemo od zaposlenika: - savjesnost, samostalnost i preciznost u izvršavanju zadataka - visoka sposobnost organizacije vlastitog vremena sukladno prioritetima - proaktivan i odgovoran pristup vlastitim područjima odgovornosti  - ugodnost i profesionalan pristup prema kolegama, korisnicima - učinkovitost i samostalnost u rješavanju problema - napredno znanje rada na računalu (MS Office paket – word, xcl, power point, Internet, e-mail, Facebook i druge mreže) Obrazovni program: dipl. soc. radnik, mag. psihologije, mag. pedagogije, učitelji i dr. društveno-humanistička zanimanja m/ž Potrebno skustvo rada s djecom i mladima, iskustvo u vođenju radionica. Prema potrebi terenski rad.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:97468658

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare