Suradnik/ca za komunikacije  HZZ OGLAS

Poslodavac:
DRUŠTVO ZA OBLIKOVANJE ODRŽIVOG RAZVOJA
Mjesto rada:
Zagreb-Susedgrad
Rok prijave:
24.07.2022.

Mjesto rada:
ZAGREB-SUSEDGRAD
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
Ostale informacije:
Društvo za oblikovanje održivog razvoja je stručna udruga, neprofitna i nevladina organizacija, koja se bavi održivim razvojem s posebnim fokusom na održivu energetiku. Tijekom 19 godina djelovanja DOOR je postao prepoznati stručni partner i sudionik u kreiranju i provedbi brojnih projekata i programa. DOOR provodi projekte i aktivnosti s ciljem ublažavanja i prilagodbe na klimatske promjene, s ciljem poticanja sudjelovanja građana u kreiranju javnih politika u području održive energetike, unapređenja obrazovanja u području održivog razvoja, obnovljivih izvora energije i suzbijanja energetskog siromaštva. Cilj nam je aktivno doprinijeti ostvarenju niskougljičnog društva. Naše vrijednosti su: stručnost, okolišna prihvatljivost, sudjelovanje građana, društvena odgovornost, društvena angažiranost.
Potičemo osobni i profesionalni razvoj te zajedno osmišljavamo nove projektne ideje; nudimo fleksibilno radno vrijeme i mogućnost upoznavanja brojnih stručnjaka iz Hrvatske i inozemstva. Tražimo stručnjake koji dijele vrijednosti DOOR-a, mogu raditi u timu, imaju visoku razinu osobne odgovornosti, kreativni su, proaktivni, te imaju razvijenu sposobnost kritičkog mišljena.
Opis posla: •identificiranje novih prilika, predlaganje izvršnih taktika i rješenja •postavljanje projektnog plana i upravljanje njegovim izvršenjem •upravljanje projektnim proračunom, resursima, rokovima i opsegom posla •upravljanje projektnim promjenama u skladu s proračunom i rokovima •koordinacija potrebe projektnog tima s ostatkom potreba organizacije •sposobnost paralelnog vođenja više projekata •sudjelovanje u provedbi projekata koje vode drugi kolege •samostalna provedba projekata manjeg opsega
Odgovornosti iz segmenta komunikacije: •kreiranje komunikacijskih narativa •kreiranje sadržaja za komunikaciju (za owned, earned i paid kanale) •predlaganje i planiranje marketinških kampanja (digital, PR, kanali partnera) •provedba ili koordinacija marketinških kampanja (strategija, sadržaj, kreativa, zakup, PR) •predlaganje, ugovaranje i koordinacija partnerstava (organizatori događaja, institucionalni partneri itd.) •usmjeravanje i koordinacija svih aktivnosti u okviru partnerstava (vođenje procesa kreiranja narativa i kreativnih rješenja, odobravanje medijskih i komunikacijskih planova, pozicija i konkretnih rješenja)
Od kandidata očekujemo: Završen dodiplomski studij u trajanju od najmanje 4 godine ili završen preddiplomski sveučilišni studij ili stručni studij u trajanju od najmanje 3 godine i stečenih najmanje 180 ECTS bodova ili završen diplomski sveučilišni studij ili diplomski specijalistički stručni studij u trajanju od najmanje 2 godine i ostvarenih najmanje 120 ECTS bodova iz područja društvenih znanosti. Ostali uvjeti su: •2+ godine radnog iskustva u projektno orijentiranoj organizaciji / na takvoj funkciji •izrazita pismenost na hrvatskom i engleskom jeziku (većina svakodnevne komunikacije se odvija na engleskom jeziku) •napredno poznavanje rada na računalu, osobito u programima MS Officea •informiranost o aktualnim društvenim, gospodarskim i političkim događajima •poznavanje medijske scene u Hrvatskoj •elementarna upoznatost s klimatskim i energetskim politikama na razini EU i HR •brzina, učinkovitost, prilagodljivost, odgovornost i samostalnost u svakodnevnom radu •kreativnost i originalnost u osmišljavanju i provedbi projekata •izvrsno snalaženje u dinamičnom radnom ritmu i stresnim situacijama •spremnost na timski rad, ali i preuzimanje inicijative •želja za neprestanim usavršavanjem
Prednost će imati kandidati koji imaju iskustvo u: •medijima •nevladinom sektoru, •javnom sektoru
Prijava mora sadržavati: •životopis u Europass formatu na hrvatskom jeziku i engleskom jeziku, •Kontakt za preporuku: podaci moraju sadržavati: ime i prezime osobe koja može dati preporuku, ustanovu, poziciju i kontakt osobe koja može dati preporuku.
Prijave se dostavljaju na [email protected] najkasnije do 24. srpnja 2022. godine Sadržaj prijave mora biti naslovljen: Prijava za posao – radno mjesto suradnica za komunikaciju – srpanj 2021.
Predviđeni početak rada 1. rujna 2022. godine.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
124542403
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje