Studentski posao (m/ž)

Mjesto rada:
više lokacija
Rok prijave:
20.07.2023.

Banjole, Baška, Biograd na Moru, Bol (Brač), Buje, Buzet, Crikvenica, Čakovec, Dramalj, Drniš, Đurđevac, Grohote, Hvar, Ičići, Jelsa, Knin, Korčula, Krapina, Krk, Kukuljanovo, Labin, Lopar, Lovran, Mali Lošinj, Mandre, Matulji, Milna, Mošćenička Draga, Murter, Nin, Novalja, Novigrad, Novi Vinodolski, Obrovac, Omišalj, Opatija, Pag, Pavićini, Pazin, Petrčane, Poreč, Povljana, Primošten, Pula, Rab, Rijeka, Rogoznica, Rovinj, Rubeši, Rukavac, Samobor, Selce, Skradin, Starigrad Paklenica, Sukošan, Supetar, Sutivan, Sv. Filip i Jakov, Šibenik, Tribunj, Tučepi, Ugljan, Umag, Varaždin, Velika Gorica, Vir, Vis, Viškovo, Vodice, Vrboska, Vrsar, Zagreb

Neovisno o tome imaš li iskustva u prodaji ili želiš učiti i steći prvo radno iskustvo pozivamo te da se prijaviš za studentski posao u prodavaonici.

Opis radnog mjesta:

  • izlaganje robe, briga o rokovima trajanja i popunjenosti odjela te prema potrebi rad na blagajni
  • pružanje izvrsne usluge našim kupcima
  • održavanje čistoće i higijene radnog i prodajnog prostora

Od tebe očekujemo:

  • vlastiti studentski ugovor
  • ljubaznost, urednost i komunikativnost
  • uslužnost, odgovornost i spremnost na timski rad
  • prednost: poznavanje rada na PC blagajni

Nudimo ti:

  • rad u prijateljskim, dobro uigranim timovima
  • dodatke za rad nedjeljom i blagdanom