Student (m/ž)

Zagreb - Kvaternikov trg, Travno, Kozari put, Kustošija, Sesvete, Jalševec Nartski, Borovje, Lanište, Gajnice, ostale lokacije
Rok prijave:
29.05.2023.

BOSO je jedan od vodećih hrvatskih trgovačkih lanaca na području Slavonije koji zapošljava visoko kvalitetan i obrazovan kadar. Posluje u više od 220 trgovina koje su rasprostranjene od samog istoka zemlje – Iloka pa do Okučana. Većinu trgovina čine manje trgovine pozicionirane u blizini kupaca, poznate po povoljnim cijenama, velikom izboru proizvoda, akcijskim ponudama i dodatnim pogodnostima za kupce.

Trenutno zapošljava više od 1.200 djelatnika i ulaže u korisne društvene projekte kao što su donacije Crvenom križu, vrtićima, školama i obiteljima slabijeg imovinskog statusa.

STUDENTSKI POSAO (m/ž)
Mjesto rada: Zagreb - Kvaternikov trg, Travno, Kozari put, Kustošija, Sesvete, Jalševec Nartski, Borovje, Lanište, Gajnice, ostale lokacije

Opis posla

    Zbog širenja poslovanja i otvaranja novih poslovnica na području Grada Zagreba i Zagrebačke županije, u potrazi smo za studentima (m/ž) koji bi doprinijeli radu naših novootvorenih trgovina.

Vaši zadaci

  • izvršavanje svakodnevnih zadataka u trgovini
  • slaganje robe i rad na blagajni
  • označavanje cijena
  • usluživanje kupaca
  • održavanje čistoće i urednosti trgovine

Uvjeti

  • vlastiti studentski ugovor
  • spremnost na timski rad
  • računalna pismenost
  • spremnost na učenje
  • poželjna je vozačka dozvola B kategorije (nije uvjet)

Što nudimo

  • edukaciju s iskusnim djelatnicima
  • fleksibilno radno vrijeme / smjenski rad
  • stimulativno radno okruženje
  • usavršavanje i napredovanje u karijeri
  • redovita primanja
  • stabilno obiteljsko poduzeće
  • satnica 4,40 €

Svoj životopis, broj telefona i radno mjesto za koje se prijavljujete molimo pošaljite putem linka za 'Brzu prijavu' najkasnije do 29. svibnja 2023. godine.
Odabrane kandidate ćemo obavijestiti o terminima za razgovor.