Stručnjak zaštite na radu m/ž  HZZ OGLAS

DS Smith Belišće Croatia društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju papira i kartonske ambalaže
Mjesto rada:
Valpovo
Rok prijave:
13.10.2022.

Mjesto rada:
VALPOVO, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
5 godina
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: - Organizacijsko-koordinirajući poslovi službe vrlo velike složenosti u DS Smith Belišće Croatia d.o.o.

- Izrada planova i programa unapređenja mjera Zaštite na radu i radne okoline
- Predlaganje mjera za unapređenje i poboljšanje uvjeta rada i radne okoline
- Proučavanje i praćenje zakonskih propisa, normativnih akata i pravila iz područja Zaštite na radu
- Nadzor nad primjenom pravila i propisa o Zaštiti na radu
- Suradnja sa tijelima inspekcije rada i specijaliste medicine rada
- Izrada analize, revizije i procjene opasnosti radnih mjesta u DS Smithu Belišće
- Organiziranje i nadzor kod ispitivanja strojeva i uređaja, fizikalnih i kemijskih faktora u radnom okolišu u DS Smithu Belišće
- Teorijsko osposobljavanje radnika i provjera osposobljenosti iz ZNR u DS Smith Belišće
- Teorijsko osposobljavanje instruktora praktičnog osposobljavanja iz ZNR u DS Smith Belišće
- Upućivanje i savjetovanje iz ZNR : ovlaštenika poslodavca, povjerenika radnika
- Organiziranje, u suradnji sa vanjskim ovlaštenim institucijama, dopunskih stručnih osposobljavanja radnika za poslove s posebnim uvjetima rada prema potrebama i zakonskim obvezama u DS Smith Belišće
- Upućivanje i nadzor nad primjenom mjera ZNR kod: vanjskih izvođaća radova, učenika i studenata, posjetitelja
- Organiziranje, praćenje termina i upućivanje radnika na liječničke preglede
- Nadzor nad primjenom korištenja osobnih zaštitnih sredstava u DS Smithu Belišće
- Koordinacija rada na prijavi i obradi ozljede na radu
- Provođenje mjera Zaštite na radu, Zaštite od požara i zaštite okoliša
- Pripremni i završni poslovi vezani uz radno mjesto
- Poslovi iz djelatnosti struke ili sposobnosti stečene radom
- I drugi poslovi sukladno organizaciji rada za koje postoji stručna osposobljenost a po nalogu neposrednog rukovoditelja
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
126842829
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje