Stručnjak za digitalni marketing (m/ž)

Mjesto rada:
Gradac
Rok prijave:
09.12.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Strateško planiranje i provedba svih digitalno marketinških aktivnosti na webu i mobilnim kanalima (upravljanje Facebook/Instagram/Twitter oglasima i kampanjama, community management).
Praćenje i analiziranje podataka, strukturiranje izješća o učinkovitosti provedenih marketinških kampanja.
Razvijanje strategije za provođenje on line kampanja i povezivanja s klijentima.
Vođenje tima i kontrola profila na ostalim društvenim mrežama (Instagram, Twitter, LinkedIn, VK, Pinterest...)
Kontrola i praćenje ostalih suradnika zaduženih za razvoj sadržaja na društevenim mrežama.
SEO optimizacija
Održavanje i razvijanje on line ugleda tvrtke.
Posebne pogodnosti:
Rad od doma tokom zimskog perioda (kolovoz - travanj) i rad u samom rezortu tokom ljetne sezone, s pokrivenim svim životnim troškovima za vrijeme tog perioda.
Rad na određeno vrijeme (novootvoreni poslovi), s mogućnošću zaposlenja na neodređeno vrijeme.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme, honorarni posao / freelance
Županija:
Država:
Slovenija

Znanja i kvalifikacije:
- izvrsnost u gramatici i pravopisu u engleskom jeziku
- napredno znanje iz područja digitalno marketinških aktivnosti i strategija
- napredno znanje iz područja promotivnog i web oglašavanja
- napredno poznavanje glavnih instrumenata za analizu (Google Analytics)
- napredno poznavanje tehnika koje uključuju SEO & User Experience
- osnovno znanje u foto i video postprodukciji
- organizacijske sposobnosti
- odlična komunikacija i prilagodljivost internacionalnoj okolini
- spremnost na službena putovanja
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno