Stručnjak II zaštite na radu i zaštite od požara (m/ž)

Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
21.09.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Stručnjak II zaštite na radu i zaštite od požara (m/ž) sa završenim studijem elektrotehnike (jedan kandidat) i završenim studijem sigurnosti-zaštite na radu (drugi kandidat)

Eko – monitoring d.o.o. za kontrolu i zaštitu okoliša i inženjering
Tvrtka Eko – monitoring d.o.o. sa sjedištem u Varaždinu posluje još od 1999. godine. Misija tvrtke Eko-monitoring je stalni rast i razvoj tvrtke te konačno stvaranje profitabilne i stabilne tvrtke koja nudi svoje usluge na cijelom području Republike Hrvatske iz djelatnosti kojima se bavi, a to su ispitivanja i izrada dokumenata iz područja zaštite okoliša, zaštite na radu i zaštite od požara, usluge tehničkih ispitivanja kroz vlastiti ispitni laboratorij (ISO HRN EN 17025) i usluge strojarskih servisa. Prateći aktualno zakonodavstvo, a posebno potrebe postojećih i potencijalnih partnera i klijenta, svojim stručnim znanjima i iskustvom naših 20-tak uglavnom visokostručnih kadrova, nudimo usluge i proizvode poštujući i njegujući najstrože kriterije i mjerila najviše kvalitete uz poštivanje svih zakonskih normi i obveza.

Opis posla
Tražimo inženjera elektrotehnike i inženjera zaštite na radu – za poslove ispitivanja iz područja zaštite na radu i zaštite od požara, te povremeno za poslove tehničkih ispitivanja sukladno akreditiranim metodama ispitnog laboratorija.
Mjesto rada je u Varaždinu ali uključuje povremeni terenski rad na području Republike Hrvatske
Početak rada: prema dogovoru.

Broj izvršitelja: 2
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- VSS / Magistar struke
- Radno iskustvo u poslovima zaštite na radu
- Vozačka dozvola B kategorije
- Poznavanje rada na računalu
- Prednost kandidati sa poznavanjem stranih jezika (engleski, njemački)

Što nudimo:
- dobru i dinamičnu radnu atmosferu
- timski rad
- stalno učenje i usavršavanje u poslovima kojima se tvrtka bavi
- mogućnost napredovanja
- redovita i stimulativna primanja

Vrsta zaposlenja: Na neodređeno vrijeme uz probni rad 3 mjeseca
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro