Stručni suradnik za pripremu i provedbu projekata (m/ž)  HZZ OGLAS

Poslodavac:
LOKALNA AKCIJSKA GRUPA - LIKA
Mjesto rada:
Gospić
Rok prijave:
07.04.2023.

Mjesto rada:
GOSPIĆ, LIČKO-SENJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Bez naknade
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
pisana zamolba: Budačka 12, 53000 Gospić
Ostale informacije:
Posloprimac Razina obrazovanja: Viša ili prvostupanjska
Radno iskustvo: 1 godina
Vozački ispit: kategorija B
Strani jezici: Engleski jezik
Informatička znanja: Potrebno napredno poznavanje informatike MS Office paket

Temeljem članka 7. Zakona o radu (NN 93/14, 127/17, 98/19, 151/22), a sukladno Pravilniku o ustroju i sistematizaciji radnih mjesta LOKALNE AKCIJSKE GRUPE LIKA od 21. srpnja 2022. godine, donesenog temeljem članka 36. Statuta LOKALNE AKCIJSKE GRUPE LIKA od 14. lipnja 2021., LOKALNA AKCIJSKA GRUPA LIKA objavljuje

NATJEČAJ
za primanje u radni odnos u LOKALNU AKCIJSKU GRUPU LIKA na određeno, s punim radnim vremenom, za sljedeće radno mjesto:
STRUČNI SURADNIK ZA PRIPREMU I PROVEDBU PROJEKATA

Uvjeti: završen preddiplomski i/ili diplomski studij
Opis poslova: obavlja administrativne i organizacijske poslove vezane uz dnevno funkcioniranje LAG-a i njegovih programa i projekata,
komunicira s postojećim i potencijalnim partnerima, korisnicima projekata, vanjskim suradnicima, medijima i sl., sukladno uputama Voditeljice LAG-a,
pruža pomoć pri organizaciji javnih nastupa LAG-a,
pruža pomoć pri pisanju i prijavljivanju projektnih prijedloga te pripremi i provedbi projekata i aktivnosti LAG-a,
pomaže u promoviranju projekata i aktivnosti LAG-a,
vodi osnovne financijske poslove LAG-a,
vodi baze podataka i bazu članstva LAG-a,
koordinira rad volontera i vježbenika,
surađuje s ustanovama, organizacijama i institucijama na pripremi i provedbi projekata za razvoj zajednice na području LAG-a, posebno programa i projekata ruralnog razvoja,
priprema, provodi i nadzire razvojne projekte LAG-a sukladno provedbi LRS,
sudjeluje u organizaciji i provedbi LAG Natječaja,
informira potencijalne prijavitelje o mjerama ruralnog razvoja za davanje potpora za financiranje projekata,
obavlja ostale poslove i zadatke po uputi i nalogu Voditeljice LAG-a.

Uz zamolbu obvezno je dostaviti slijedeće priloge i dokaze: životopis,
dokaz o hrvatskom državljanstvu (presliku važeće osobne iskaznice),
dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja (presliku diplome),
dokaz o radnom iskustvu (potvrda o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje),
presliku vozačke dozvole B kategorije,
uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak.

Prijave s dokazima o ispunjavanju traženih uvjeta podnose se u roku od dvanaest (12) dana od dana objave Natječaja, na adresu: LOKALNA AKCIJSKA GRUPA LIKA, Budačka 12, 53 000 Gospić s naznakom: „Natječaj za primanje u radni odnos – Stručni suradnik za pripremu i provedbu projekata“ .
Urednom prijavom smatra se prijava koja sadrži sve podatke i priloge navedene u Natječaju.

Poslodavac:
Poslodavac: LOKALNA AKCIJSKA GRUPA LIKA
Kontakt: pismena zamolba: BUDAČKA 12, 53000 GOSPIĆ
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
131693547
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje