Stručni suradnik za marketing (m/ž)

Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
16.05.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Babić pekara d.o.o. iz Splita, Kopilica 19, OIB: 59369289798, kao jedna od vodećih pekarskih tvrtki u Hrvatskoj traži mladu, ambicioznu, visokomotivirano i educiranu osobu za izvršavanje poslova na radnom mjestu:

Stručni suradnik za marketing (m/ž) - 1 izvršitelj/ica

Opis poslova:
- Osmišljavanje, priprema i koordinacija izrade i distribucije promotivnih materijala
- Priprema marketing plana i usklađivanje aktivnosti prodaje i marketinga
- Razvoj i dizajn ambalaže
- Razvoj proizvoda
- Promocija putem društvenih mreža (administracija društvenih mreža)
- Praćenje konkurencije
- Koordinacija aktivnosti marketinga, prodaje,nabave i proizvodnje
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VSS/ VŠS ekonomskog smjera
- Radno iskustvo 1 godinu na poslovima marketinga i promocije, poželjno u prehrambenoj industriji i/ili trgovini
- Poželjno iskustvo promotivnih aktivnosti na prodajnim mjestima i direktnog kontakta s kupcima
- Iskustvo rada s dizajnerima ili agencijama za marketing i oglašavanje
- Mogućnost samostalnog rada u zadanim rokovima
- Proaktivnost, entuzijazam i usmjerenost na ostvarivanje ciljeva
- Komunikativnost i izražene organizacijske sposobnosti
- Pregovaračke sposobnosti
- Sklonost timskom radu
- Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
- Poznavanje MS Office programa (posebno Excel)
- Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Radni odnos: Ugovor o radu na određeno vrijeme uz mogućnost stalnog zaposlenja
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina