Stručni suradnik u Uredu za međunarodnu suradnju (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
20.08.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
SVE UČILIŠTE U ZAGREBU
Klasa: 112-01/18-01/34
Urbroj: 380-040/040-18-1
Zagreb, 25. srpnja 2018.

Na temelju članka 13. Statuta Sveučilišta u Zagrebu, Sveučilište u Zagrebu objavljuje

NATJEČAJ
za popunu radnog mjesta I. vrste složenosti poslova – stručni suradnik u Uredu za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Zagrebu, na neodređeno vrijeme, s punim radnim vremenom, s probnim radom u trajanju od šest (6) mjeseci, jedan izvršitelj (m/ž)

Opis posla:

- planiranje financijskih aktivnosti u svrhu kvalitetnog i pravovremenog
provođenja projekta (npr. Erasmus+ projekt mobilnosti -1000 korisnika; Posebna međunarodna suradnja)
- samostalno praćenje financija projekta, kontrola financijskih aspekata ugovora,
pripremanje financijskih izvješća (godišnje, mjesečno, tjedno)
- suradnja s Voditeljem/icom projekta u planiranju i provođenju proračuna i
financijskom upravljanju projektom
- raspodjela financijskih sredstava po natječajima, obrada natječajne
dokumentacije studenata vezano za slabiji socio-ekonomski status,
- priprema zahtjeva za plaćanje prema računovodstvu; evidentiranje svih
financijskih transakcija u internoj bazi podataka i bazi podataka Europske komisije za projekt
- usklađivanje podataka iz interne baze podataka za projekt s računovodstvom
- provođenje nabava za potrebe projekta (poželjno znanje postupaka o nabavi)
- evidentira sve poslovne transakcije u skladu s procedurama
- rad s članovima projektnog tima u planiranju projektnih aktivnosti
- rad na ostalim poslovima na projektu po nalogu rukovoditelja Ureda i
- nadležnim prorektorom
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Stručni uvjeti:
- završen preddiplomski ili diplomski sveučilišni studij ili integrirani studij
Poslovne ekonomije, smjer financije ili računovodstvo; ili završen preddiplomski ili diplomski specijalistički stručni studij iz knjigovodstva ili računovodstva; ili završen poslijediplomski specijalistički studij računovodstvo ili knjigovodstvo; ili završen drugi diplomski sveučilišni studij društvenog smjera odgovarajućeg profila
- najmanje jedna (1) godina radnog iskustva na odgovarajućim poslovima
- izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- izvrsno znanje rada na računalu na razini samostalnoga korištenja standardnih
alata (kao MS Office: Excel, Word, PowerPoint i sl.)
- prednost: znanje rada u bazama podataka moveOn i MobilityTool te iskustvo
rada na međunarodnim projektima (poslovanje)
- visok stupanj samostalnosti u radu i proaktivan pristup radu te odgovornost
- dobre komunikacijske i organizacijske sposobnosti, dobro pisano i usmeno
izražavanje i sklonost timskom radu

Osim uvjeta za spomenuto radno mjesto primjenjuje se probni rad prema odredbama Temeljnog kolektivnog ugovora za službenike i namještenike u javnim službama.
Podnošenjem prijave na natječaj, pristupnici natječaja suglasni su da Sveučilište u Zagrebu kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno odredbama Opće Uredbe EU 2016/679 i Zakonom o provedbi opće uredbe o zaštiti osobnih podataka (Narodne novine broj 42/2018).

Uz pisanu prijavu pristupnici su dužni u roku od 15 (petnaest) dana od objave natječaja u Narodnim novinama, priložiti životopis, dokaz o stručnoj spremi (presliku diplome), dokaz o dosadašnjem radnom iskustvu (potvrdu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o razdobljima prijave na mirovinsko osiguranje) te ostale dokaze sukladno traženim uvjetima natječaja na adresu Sveučilišta u Zagrebu, Trg Republike Hrvatske 14, 10 000 Zagreb s naznakom za natječaj. O rezultatima natječaja pristupnici će biti obaviješteni pisanim putem.
Nepotpune i nepravodobno dostavljene prijave na natječaj neće se razmatrati.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina