Stručni suradnik u službi održavanja nerazvrstanih cesta  HZZ OGLAS

Poslodavac:
KOMUNALAC d.o.o. za obavljanje komunalnih djelatnosti
Mjesto rada:
Samobor
Rok prijave:
30.06.2023.

Mjesto rada:
SAMOBOR, ZAGREBAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Informatička znanja:
Potrebno poznavanje osnova informatike excel
osnove korištenja računala u Windows okruženju
word
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
3 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
osobni dolazak: 10430 SAMOBOR, ULICA 151. SAMOBORSKE BRIGADE HV 2
najava na telefon: 01 5554320
pisana zamolba: 10430 Samobor, Ul. 151. samoborske brigade HV 2
e-mailom: ljudski-resursi@komunalac-sam
Ostale informacije:
OPIS POSLA : nadzire prohodnost i uporabnost cesta za siguran promet
organizira i kontrolira rad radnika na održavanju i rekonstrukciji nerazvrstanih cesta
sudjeluje u izradi godišnjeg programa rada i tjednim planovima rada
surađuje s nadležnim tijelima izvan društva na izradi i provođenju planova iz djelatnosti
vodi brigu o osnovnim sredstvima službe
kontrolira stanje nerazvrstanih cesta
organizira rad na gradilištu te obavlja nadzor nad izvođenjem, kvalitetom, količinom radova
sudjeluje u organizaciji i vođenju zimske službe
po potrebi organizira čišćenje sipine nakon završetka zimske službe
izrađuje predračune za sanaciju prekopa
izrađuje predračune i za ostala radilišta prema potrebi
vodi evidenciju i raspored rada za sve radnike službe
vodi evidenciju prisutnosti za sve radnike službe te dostavlja pravovremene izvještaje radi obračuna plaće
piše građevinski dnevnik i građevinske knjige
radi privremene i okončane situacije po izvršenim radovima
piše zahtjeve za nabavu i interne narudžbenice za razduživanje materijala
kontrolira račune službe
preuzima odgovornost za izvršenje poslova i zadataka na terenu
brine o pravilnoj primjeni propisa o zaštiti na radu i primjeni opreme zaštite na radu
ovjerava dokumente iz svog djelokruga rada
prati i primjenjuje sve propise i zakone iz djelokruga rada
izrađuje i dostavlja nadređenom voditelju / rukovoditelju / Upravi redovita i izvanredna izvješća
obavlja i sve druge poslove po nalogu nadređenog voditelja, rukovoditelja ili Uprave
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
132341505
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje