Stručni suradnik u računovodstvu (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
08.11.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Ured za podršku d.o.o. (Backoffice Ltd.) već 8 godina pruža punu poslovnu podršku svim članicama M SAN grupacije u Hrvatskoj i susjednim zemljama. Naš osnovni cilj je pravovremeno i kvalitetno osiguravanje svih preduvjeta za uspješnost svake pojedine članice grupacije te u skladu s tim kontinuirano jačanje ključnih kompetencija.

Ako želiš postati dio našeg tima i smatraš da ćeš uspješno doprinijeti našem zajedničkom razvoju, pridruži nam se kao:

• Stručni suradnik u računovodstvu (m/ž)
- Zagreb

Opis posla odnosi se na sudjelovanje u:
• Usklađivanje analitičkih kartica kupaca i dobavljača
• Knjiženje troškova u financijskom knjigovodstvu
• Knjiženje prometa po bankovnim računima

Za sam početak dobit ćeš jednogodišnji ugovor za stručno osposobljavanje u našoj organizaciji i mentora koji će te usmjeravati i aktivno pratiti tvoj rad. Kroz godinu dana rada kod nas, trud, dobri rezultati i zadovoljavanje očekivanja bit će prepoznati i nagrađeni stalnim zaposlenjem uz mogućnost daljnjeg napredovanja.
Vrsta posla:
stručno osposobljavanje
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• završen studij ekonomskog usmjerenja (najmanje VŠS – eq. 180 ECTS)
• spremno prihvaćaš prilike za učenje i usavršavanje
• aktivno se služiš engleskim jezikom
• izvrsno znanje MS Excel – certifikat je prednost

Što očekujemo od tebe?
• uredno, marljivo, odgovorno i savjesno izvršavanje dodijeljenih zadataka i poslova
• sustavno usavršavanje i povećavanje razine samostalnosti u dodijeljenim radnim aktivnostima
• pozitivna energija i entuzijazam
• proaktivan rad na postojećim i novim rješenjima u okviru svog posla
• iskazivanje inicijative na svim razinama svog posla
• želja za kontinuiranim učenjem, napredovanjem i usvajanjem novih znanja

Ukoliko si se prepoznao/la u prethodno navedenom te želiš postati dio našeg uspješnog tima, preostaje ti još samo da se prijaviš do 8.11.2016. putem linka za prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno