Stručni suradnik u mobilnom timu i Savjetovalištu (m/ž)

Mjesto rada:
Lekenik, Sisačko-moslavačka županija
Rok prijave:
11.07.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Mlada si, odgovorna i optimistična osoba? Zainteresiran/a si za program stručnog osposobljavanja uz rad, te isti želiš provesti u dinamičnoj i prijateljskoj sredini? Osoba si koja voli izazove i direktan rad s ljudima? Voliš pomagati onima kojima je pomoć najpotrebnija i želiš da tvoj svakodnevni rad ima poseban smisao? Tada je ovo oglas baš za Tebe! Prijavi se i pridruži se našem uspješnom timu.
U skladu sa Zakonom o poticanju zapošljavanja - mjere stručnog osposobljavanja za rad bez zasnivanja radnog odnosa

SOS DJEČJE SELO HRVATSKA
objavljuje natječaj za
STRUČNO OSPOSOBLJAVANJE ZA RAD BEZ ZASNIVANJA RADNOG ODNOSA
na slijedećim pozicijama:
Stručni suradnik u mobilnom timu i Savjetovalištu

Mjesto rada: SOS Dječje selo Lekenik (+ Sisačko-moslavačka županija – rad na terenu)

Opis posla:
• Uvođenje u poslove struke i aktivnosti podrške obiteljima u riziku,
• Podrška voditelju tima i case manageru (psihologu i socijalnom radniku)
• Sudjelovanje u individualnom i grupnom radu s djecom,
• Sudjelovanje u provođenju programa preventivne podrške obiteljima u riziku, te programa za razvoj samostalnosti i neovisnosti djece i mladih,

Broj polaznika SOR–a: 2
Vrsta posla:
stručno osposobljavanje

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Magistar/magistra psihologije, socijalnog rada, socijalne pedagogije ili drugog društveno humanističkog usmjerenja
• Ispunjavanje uvjeta propisanih od strane HZZ-a za mjeru poticaja ''Stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa''
• Vozačka dozvola B kategorije (poželjno)

Natječaj je otvoren od dana objave i traje do popunjavanja otvorenih pozicija.
Molimo Vas da životopis i motivacijsko pismo pošaljete na adresu [email protected] uz obaveznu naznaku pozicije za koju se prijavljujete (Za natječaj – Stručni suradnik u mobilnom timu)