Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 14.08.2017. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Stručni suradnik/stručna suradnica za provedbu projekata

- dana
Poslodavac:
UDRUGA ŽMERGO
Kategorija:
Administrativna zanimanja, Pravo
Mjesto rada:
Opatija
Rok prijave:
14.08.2017.
Mjesto rada:OPATIJA, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:2
Razina obrazovanja:Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Informatička znanja:Potrebno poznavanje osnova informatike excel word internet
Uvjeti na radnom mjestu:Rad na jednom mjestu
Vrsta zaposlenja:Stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Poslodavac:UDRUGA ŽMERGO
Kontakt:osobni dolazak: JURJA DOBRILE 3, 51410 OPATIJA najava na telefon: 051 271459 e-mailom: info@zmergo.hr
Ostale informacije:

Opis poslova: priprema dopisa i objava za medije, izvještaja za aktivnosti provedba aktivnosti na projektu, organizacija, rad s volonterima, rad na administraciji projekta, rad na promociji, priprema za kampanju suradnja s organizacijama, ustanovama i institucijama magistar/magistra prava, kulturologije, psihologije, ekonomije osoba će povremeno obavljati poslove na terenu uz nadzor mentorice Uvjet: Nezaposlena osoba nema više od 12 mjeseci staža u zvanju za koje se obrazovala

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:86025030

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare