Stručni suradnik - strojarstvo  HZZ OGLAS

ALFA ATEST INSPECT d.o.o. za zaštitu na radu, zaštitu okoliša i zaštitu od požara
Mjesto rada:
Zadar
Rok prijave:
16.12.2022.

Mjesto rada:
ZADAR, ZADARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
Ostale informacije:
OPIS POSLOVA: Obavlja stručne poslove za koje je društvo ovlašteno. Dogovara termine ispitivanja ili izvršenja posla iz područja rada Društva. Priprema ili osigurava potrebnu tehničku dokumentaciju potrebnu kod ispitivanja ili izrade dokumentacije. Ispitivanje radne opreme , dizala, instalacija sustava za dojavu i gašenje požara i radnog okoliša. Izrada zapisnika i uvjerenja. Surađuje sa nadležnim inspekcijama, društvima i ustanovama iz područja tehničkih ispitivanja i poslova zaštite.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
128605075
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.