Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 12.11.2019. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Stručni suradnik pedagog - pripravnik/stručna suradnica pedagoginja - pripravnica  HZZ OGLAS

- dan do isteka
Poslodavac:
OSNOVNA ŠKOLA LJUBEŠĆICA
Mjesto rada:
Ljubešćica
Rok prijave:
12.11.2019.

Mjesto rada:
LJUBEŠĆICA, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
Traži se pripravnik
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla pripravnik
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
pismena zamolba: Zagrebačka 22, 42222 Ljubešćica
Ostale informacije:

Opis posla: poslovi stručnog suradnika pedagoga - pripravnika/stručne suradnice pedagoginje - pripravnice. Osnovna škola Ljubešćica, Zagrebačka 22, 42222 Ljubešćica, raspisuje N A T J E Č A J za popunu radnog mjesta STRUČNI SURADNIK PEDAGOG – PRIPRAVNIK (M/Ž) – 1 izvršitelj/izvršiteljica određeno puno radno vrijeme, 40 sati tjedno UVJETI: - opći uvjeti prema Zakonu o radu - posebni uvjeti prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi i Pravilniku o odgovarajućoj vrsti obrazovanja učitelja i stručnih suradnika u osnovnoj školi Uz vlastoručno potpisanu pisanu prijavu na natječaj kandidati moraju priložiti: - životopis, - dokaz o stečenoj stručnoj spremi, - domovnicu, - uvjerenje da nije pod istragom i da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (ne starije od šest mjeseci) Na natječaj se ravnopravno mogu javiti osobe oba spola. Kandidati koji se po posebnim propisima pozivaju na prednost pri zapošljavanju moraju prilikom prijave na natječaj osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta dostaviti i svu potrebnu dokumentaciju i dokaze koje posebni propisi propisuju pri ostvarivanju prava na prednost kod zapošljavanja. Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji dužni su osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta dostaviti i dokaze čiji se popis nalazi na sljedećoj poveznici: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages/NG/12%20Prosinac/Zapo%C5%A1ljavanje/POPIS%20DOKAZA%20ZA%20OSTVARIVANJE%20PRAVA%20PRI%20ZAPO%C5%A0LJAVANJU.pdf Osoba se može primiti na obavljanje pripravničkog staža ako je prijavljena u evidenciji nezaposlenih osoba i ima odgovarajući stupanj obrazovanja i struku predviđenu za obavljanje poslova radnog mjesta za čije se obavljanje prima na pripravnički staž i koja je bez staža osiguranja u obrazovnoj razini za koje se traži pripravništvo. Više o potpori za zapošljavanje za stjecanje prvog radnog iskustva/pripravništva: http://mjere.hr/mjere/prvo-radno-iskustvo-pripravnistvo/potpore-zaposljavanje-stjecanje-prvog-radnog-iskustva-pripravnistvo/. Ponude s potrebnom dokumentacijom dostaviti na adresu Škole. Rok za dostavu je osam (8) dana od objave natječaja. Nepravodobne i nepotpune ponude neće se razmatrati. O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku. Obavijest o zaštiti osobnih podataka Osnovna škola Ljubešćica, tijekom predmetnog natječaja, u svojstvu voditelja obrade sukladno odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka, prikuplja i obrađuje osobne podatke kandidata sadržane unutar dokumentacije dostavljene sukladno uvjetima natječaja, te za neprimljene kandidate zadržava u daljnjem roku od 5 godina potrebnom za obranu eventualnih pravnih zahtjeva te ih nakon toga trajno uništava, odnosno, ukoliko je primjenjivo, vraća kandidatima. Za ostvarivanje svojih prava na uvid u vlastite osobne podatke, kandidati mogu podnijeti zahtjev pisanim putem na adresu Škole ili osobnim dolaskom u Školu u radno vrijeme radnim danom, kojom prilikom će Škola provjeriti identitet podnositelja zahtjeva sukladno odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka. Za sva pitanja u vezi zaštite osobnih podataka kandidati se mogu obratiti izravno Službeniku za zaštitu podataka Škole pisanim putem na adresu Škole.

Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
104121959
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2019, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.