Stručni suradnik (m/ž)

Mjesto rada:
Dubrovačko - neretvanska županija
Rok prijave:
05.06.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Od kandidata/kinje se očekuje da će obavljati poslove stručnog suradnika LAG-a što uključuje sljedeće radnje i obveze:

• administracija i promocija projekta Obzor 2020
• voditelj projekta (administrator ispred LAG-a 5)
INTERRG Italija-Hrvatska
• organizacija i promocija programa LAG 5 fest
• izrada projektnih prijedloga
• uspostava i održavanje kontakata sa članovima Udruge
i sa svim vanjskim suradnicima, uključujući
poduzetnike i predstavnike svih relevantnih
institucija,
• promicanje znanja o ruralnom razvoju i važnosti
partnerskog i višesektorskog kreiranja javne politike
ruralnog razvoja među stanovništvom na području otoka
Mljeta, putem sredstava javnog priopćavanja i
nakladničkom djelatnošću, te poticanje aktivnog
uključivanja stanovnika u zajedničko planiranje,
• praćenje zakonske regulative i objava javnih
natječaja vezanih za razvojne mogućnosti i
informiranje potencijalnih korisnika na području
Udruge o postojećim mogućnostima,
• identificiranje svih relevantnih nacionalnih, EU i
drugih mogućnosti financiranja,
• pružanje savjetodavnih usluga i tehničke pomoći
članovima Udruge
• organizacija različitih programa jačanja kapaciteta -
informativne radionice, edukacije, treninzi - za
članove Udruge i partnere
• izrada dokumenata, prezentacija, izvješća i drugih
pismenih oblika potrebnih za izvješćivanje, vođenje
zapisnika i arhiva,
• upoznavanje javnosti s radom Udruge,
• obavljanje i drugih poslova utvrđenih Zakonom, aktima
Udruge i odlukama tijela Udruge.

Detaljniji opis poslova:
administrativna podrška voditelju projekata u svim fazama izrade i provedbe projekta; podrška koordinatoru projekata u prikupljanju dokumentacije i informacija u fazi provedbe projekta; administrativno vođenje projekata; uredno dokumentiranje i arhiviranje istih; koordinacija prikupljanja podataka i dokumentacije za potrebe arhiviranja, praćenje napretka i izvještavanje o projektu; nadgledanje pravodobne implementacije i praćenje projektnih aktivnosti; priprema radnih verzija izvještaja; održavanje kontakata s uključenim partnerima i sudionicima projekta; podrška pri nabavi robe, radova i usluga u sklopu pojedinih projekata.

Mjesto obavljanja rada:
Od kuće / teren
Posebne pogodnosti:
Bruto plaća: 9000 kn

• klizno radno vrijeme
• 30 radnih dana plaćenog godišnjeg
odmora
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Opći uvjeti:
• punoljetnost,
• hrvatsko državljanstvo,
• zdravstvena sposobnost za obavljanje ugovorenih
poslova.

Obavezni uvjeti:
• završen preddiplomski ili diplomski sveučilišni studij
• radno iskustvo 1 godina na pripremi i/ili provođenju
nacionalnih i/ili međunarodnih projekata financiranih iz
sredstava Europske unije
• aktivno poznavanje engleskog jezika
• aktivno poznavanje rada na računalu (Microsoft Office, Google Suite, Facebook, Instagram)
• posjedovanje vozačke dozvole B kategorije

Prednosti:
• radno iskustvo na poslovima pripreme i provedbe
projekata financiranih iz Europskih fondova (IPA,
IPARD, ESI, Erasmus, ESF, Program ruralnog razvoja)
• iskustvo u izvještavanju o provedbi međunarodnih
projekata financiranih iz sredstava Europske unije
• iskustvo u pripremi projektnih prijedloga
• visoka motivacija za profesionalnim razvojem
vještina, sposobnosti i iskustava
• poznavanje LEADER metodologija i programa Obzor 2020,
INTERREG, IPA CBC
• praktičnost, dobra vještina suradnje, s mogućnošću
komuniciranja i rada unutar tima,
• dobre analitičke vještine i vještine izvještavanja

Životopis slati putem e-maila: [email protected] ili putem donje Brze prijave.
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina