Stručni suradnik (m/ž)

Mjesto rada:
grad Zagreb i kontinentalna Hrvatska
Rok prijave:
05.12.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
ALKALOID d.o.o. za promet na veliko lijekovima, Ulica grada Vukovara 226F, Zagreb, za radno mjesto:

STRUČNI SURADNIK (m/ž)
- za područje grada Zagreba i kontinentalnu Hrvatsku

Poslovi Stručnog suradnika su:

- svakodnevan rad na terenu sa liječnicima opće prakse i specijalistima sukladno marketinškim planovima,
- promoviranje lijekova u ambulantama opće prakse, specijalističkim ambulantama, bolnicama i ljekarnama,
- sudjelovanje na kongresima i stručnim skupovima te prezentacija lijekova.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti za radno mjesto Stručnog suradnika su:
- VSS, doktor medicine, magistar farmacije, doktor stomatologije ili doktor veterine
- valjana vozačka dozvola B kategorije
- poznavanje osnova rada na računalu

Poželjne vještine i osobine:
- komunikativnost, samostalnost u radu i spremnost na timski rad,
- orijentiranost na rezultate,
- predanost radu,

Nudimo:
- rad u motivirajućoj okolini uz adekvatnu nagradu za rad i postignute rezultate,
- službeno vozilo, mobilni telefon, prijenosno računalo,
- mogućnost dodatnog usavršavanja.

Svoju zamolbu i životopis, molimo dostavite do 05.12.2016. na adresu:

ALKALOID d.o.o.,
10000 Zagreb,
Ulica grada Vukovara 226F,

ili putem e-maila na:
[email protected]
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro