Stručni suradnik (m/ž)

Mjesto rada:
područje središnje Hrvatske i Istra
Rok prijave:
19.09.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Dinamična austrijska farmaceutska tvrtka s dugom i bogatom tradicijom traži kandidata za slijedeće radno mjesto:

STRUČNI SURADNIK (m/ž)

za područje središnje Hrvatske i Istre
(županije Međimurska, Varaždinska, Istarska,
Zagrebačka i grad Zagreb)

Odgovornosti i zadaci:
- promocija proizvoda Genericon Pharme
- organizacija i sudjelovanje na stručnim skupovima i kongresima
- ostvarivanje prodajnih ciljeva

Ugovor o radu zasniva se na neodređeno vrijeme uz probni rok od 6 mjeseci.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VSS zdravstvenog ili biomedicinskog usmjerenja
- prednost imaju kandidati s iskustvom
- aktivno znanje engleskog jezika
- poznavanje rada na računalu (MS Office paket)
- važeću vozačku dozvolu B kategorije
- komunikativnost, sklonost timskom radu i želja za uspjehom

Nudimo:
- rad u mladom, ambicioznom i kreativnom timu
- kontinuirano usavršavanje
- stimulativni osobni dohodak
- službeni automobil, mobitel i laptop

Molimo Vas da svoj životopis s fotografijom i molbu pošaljete na e-mail adresu [email protected] ili Brzom prijavom.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro