Stručni suradnik koordinatora prodaje i marketinga (m/ž)

Mjesto rada:
Hrvatska
Rok prijave:
23.12.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Stručni suradnik koordinatora prodaje i marketinga (m/ž), Hrvatska

Zašto nam se pridružiti?

U JYSK-u smo svi ponosni na naš izvanredan uspjeh u prodaji kao i na zadovoljstvo naših kupaca. Kod nas se osjeća ona uzbudljiva atmosfera koju očekujete u kompaniji u kojoj svi svoj posao obavljaju u malom timu u kojem je svačije mišljenje važno.

Ako Vas motivira izazov, orijentirani ste postizanju ciljeva i donosite posvećenost u radu, javite se na naš natječaj za stručno osposobljavanje u sklopu programa Hrvatskog Zavoda za Zapošljavanje „Rad, staž i prijevoz“!

Svaki dan se računa. Donesi predanost, čekaju te mogućnosti!

Stvari koje biste svakodnevno radili:
• Priprema materijala za promotivne aktivnosti (letak, TV spotovi)
• Evaluacija i izrada izvještaja promotivnih aktivnosti
• Analiza cijena/kategorije da bi se ispunili zadani ciljevi
• Analiza ključnih pokazatelja, predlaganje i provedba budućih aktivnosti
• Mjesečno izvještavanje
• Praćenje, analiza, kategorizacija asortimana i cijena konkurencije/tržišta
• Ažuriranje podataka u SAP-u.
Vrsta posla:
stručno osposobljavanje
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
Mi želimo Vas na ovom radnom mjestu, zato što:
• Imate strast prema marketingu i jaku unutrašnju motivaciju
• Sviđa Vam se što možete ostvarivati rezultate kroz suradnju s kolegama
• Volite rad u dinamičnom i jako ambicioznom okruženju, energični ste i radoznali
• Analitični ste i precizni u radu
• Imate aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Samostalno radite na računalu (MS Office).

Opći uvjeti prijave:

• VSS ekonomskog usmjerenja
• Osoba prijavljena na Hrvatskom Zavodu za zapošljavanje u minimalnom trajanju od 30 dana, a nema više od 12 mjeseci evidentiranog staža u zvanju za kojeg se obrazovala.
Nudimo Vam sklapanje Ugovora o stručnom osposobljavanju za rad bez zasnivanja radnog odnosa, u trajanju od godinu dana i u skladu s programom poticanja zapošljavanja Hrvatskog zavoda za zapošljavanje (više informacija na www.hzz.hr).

Zainteresirani ste?
Ukoliko ste zainteresirani, svoju molbu i CV pošaljite na [email protected], najkasnije do 23.12.2016.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro