Stručni suradnik/ica u Desku Kreativne Europe

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
27.03.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Na temelju čl.29. Statuta Hrvatskog audiovizualnog centra, ravnatelj Centra raspisuje

Natječaj za radno mjesto: Stručni suradnik/ca u Desku Kreativne Europe-Ured Media Hrvatske
- 1 izvršitelj/ica na neodređeno vrijeme, probni rad tri mjeseca

Opis poslova i radnih zadataka:

• pomaže pri pružanju logističke i stručne pomoći korisnicima koji potražuju sredstva iz programa MEDIA,
• pomaže pri kontaktiranju Izvršne agencije za obrazovanje, audiovizualnu politiku i kulturu (EACEA), Europske komisije, Ministarstva kulture, drugih MEDIA deskova kao i filmskih centara u inozemstvu,
• pomaže pri pružanju općih informacija o oglašavanju i sadržajnim uvjetima i rokovima svim onim zainteresiranim korisnicima koji apliciraju svoje projekte,
• obavlja i druge poslove po nalogu voditelja Odjela.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti za obavljanje poslova radnog mjesta:
• završen diplomski sveučilišni studij (ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij) ili specijalistički diplomski stručni studij ili stečena VSS prema ranije važećim propisima, humanističkih ili društvenih znanosti ili umjetničkih akademija,
• najmanje 1 (jedna) godina radnog iskustva na odgovarajućim poslovima,
• poznavanje produkcijskih, distribucijskih i promotivnih značajki audiovizualnih djelatnosti,
• poznavanje europskih sustava potpore u području audiovizualnih djelatnosti,
• znanje engleskog jezika, osposobljenost za rad na osobnom računalu.

Za kandidate prijavljene na natječaj koji ispunjavaju formalne uvjete provest će se testiranje radi provjere znanja, sposobnosti i vještina bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta i navedenih u uvjetima natječaja. Odabrani kandidati će putem maila biti obaviješteni o vremenu i mjestu održavanja testiranja. Ako kandidat ne pristupi testiranju, smatrat će se da je povukao prijavu.

Uz prijavu kandidati su dužni priložiti:
• životopis,
• dokaz o stručnom zvanju (presliku diplome),
• uvjerenje o nekažnjavanju, izvornik, ne stariji od šest mjeseci,
• motivacijsko pismo,
• dokaz o državljanstvu u preslici,
• dokaz o radnom iskustvu,
• dokaz o poznavanju engleskog jezika.

Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno Zakonu o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji (NN 174/04, 92/05, 02/07, 107/07, 65/09, 137/09, 146/10, 55/11, 140/12, 19/13, 33/13, 148/13, 92/14) dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Uz prijavu na natječaj dužan je priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta, kao i rješenje o priznatom statusu, odnosno potvrdu o priznatom statusu iz kojeg je vidljivo spomenuto pravo.

Na natječaj se mogu ravnopravno javiti osobe oba spola, sukladno Zakonu o ravnopravnosti spolova (NN 82/08, 69/17).

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Prijave s dokazima o ispunjavanju natječajnih uvjeta podnose se zaključno s 27.3.2018., na adresu:

Hrvatski audiovizualni centar
Nova Ves 18
10000 Zagreb
s naznakom "Za natječaj za Stručnog suradnika/icu u Desku Kreativne Europe-Uredu Media Hrvatske".
Daniel Rafaelić, ravnatelj

Zagreb, 08. ožujka 2018.
Klasa: 111-048
Urbroj: 1154-2018
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina