Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 27.09.2017. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Stručni savjetnik/stručna savjetnica za rad na projektima - biolog/biologinja-biotehnolog/biotehnologinja

- dana
Poslodavac:
JAVNA USTANOVA PARK PRIRODE KOPAČKI RIT
Kategorija:
Zdravstvo, socijalni rad i skrb
Mjesto rada:
Kopačevo
Rok prijave:
27.09.2017.
Mjesto rada:KOPAČEVO, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:3 godine
Vrsta zaposlenja:Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Vozački ispit:Kategorija B
Poslodavac:JAVNA USTANOVA PARK PRIRODE KOPAČKI RIT
Kontakt:pismena zamolba: Mali Sakadaš 1, 31327 Kopačevo
Ostale informacije:

Opis poslova: prati objavu međunarodnih projekata i predlaže rukovoditelju sudjelovanje u projektima vezanim uz rad Ustanove sudjeluje u pripremi i priprema dokumentaciju za međunarodne i ostale projekte te odgovara za njihovu pravovremenu izradu i slanje sudjeluje u provedbi i provodi projekte na određenim zadacima sukladno ulozi koju ima u projektnom timu prati propise vezane za svoje područje struke i sukladno njima postupa u svom djelokrugu posla kontrolira i priprema izvještaje koje propisuju pravila projekta surađuje s tajništvom i računovodstvom Ustanove vezano za financijski plan i plan nabave radi i druge poslove po nalogu pretpostavljenog za svoj rad odgovoran je voditelju projekta i rukovoditelju odsjeka Uvjeti: - obrazovni program: biologija, biotehnologija - najmanje 2 godine iskustva u radu na EU projektima - izvrsno znanje engleskog jezika u govoru i pismu - znanje rada na računalu (MS Office, internet) - probni rad šest (6) mjeseci Uz prijavu na natječaj kandidati trebaju priložiti: - životopis s podacima o školovanju i dosadašnjem radnom odnosu - dokaz o potrebnoj stručnoj spremi, presliku diplome - presliku domovnice - elektronički zapis ili presliku potvrde o podacima evidentiranim u bazi podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje - dokaz o radnom iskustvu, preslika ugovora o radu, rješenja, odluke - uvjerenje da protiv kandidata nije pokrenut kazneni postupak, ne starije od 6 mjeseci od dana objave javnog natječaja Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta iz natječaja podnose se s naznakom „Za natječaj“ i navesti radno mjesto za koje se kandidat prijavljuje. Javna ustanova „Park prirode Kopački rit“ pridržava pravo provjere znanja stranog jezika kandidata a za one koji neće pristupiti testiranju smatrat će se da su povukli prijavu na javni natječaj. Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati, o rezultatima izbora kandidati će biti pisano obaviješteni u zakonskom roku.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:86941533

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare