Stručni/a suradnik/ca u obrazovanju  HZZ OGLAS

21.03.2023.

Mjesto rada:
KOPRIVNICA, KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Informatička znanja:
Potrebno poznavanje osnova informatike excel
word
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
pisana zamolba: Starogradska 1, 48000 Koprivnica
Ostale informacije:
Pučko otvoreno učilište Koprivnica, Starogradska 1, 48000 Koprivnica, na osnovi članka 23. Statuta Pučkog otvorenog učilišta Koprivnica (KLASA: 130-03/19-04/1, URBROJ: 2137-80-04-19-1, od 22.03.2019.; KLASA: 130-03/20-04/2, URBROJ: 2137-80-04-20-1, od 20.07.2020.; KLASA: 130-03/21-01/3, URBROJ: 2137-80-04-21-1, od 13.09.2021.; KLASA: 007-04/22-02/33, URBROJ: 2137-80-04-22-3, od 19.12.2022.) te članka 12. Pravilnika o radu Pučkog otvorenog učilišta Koprivnica (KLASA: 130-03/19-02/2, URBROJ: 2137-80-04-19-1, od 17.06.2019.; KLASA: 002-03/22-02/1, URBROJ: 2137-80-04-22-1, od 23.09.2022.) raspisuje NATJEČAJ za radno mjesto stručnog suradnika u obrazovanju – na neodređeno vrijeme uz obvezni probni rad od šest mjeseci
Uvjeti za obavljanje poslova: završen preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili specijalistički diplomski stručni studij ili visoka stručna sprema sukladno propisima koji su bili na snazi prije stupanja na snagu Zakona o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju (NN 123/03, 198/03, 105/04, 174/04, 02/07 - Odluka Ustavnog suda Republike Hrvatske, 46/07, 45/09, 63/11, 94/13, 139/13, 101/14 - Odluka Ustavnog suda Republike Hrvatske, 60/15 - Odluka Ustavnog suda Republike Hrvatske i 131/17), društvenog ili humanističkog smjera
najmanje jedna (1) godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
poznavanje najmanje jednog (1) svjetskog jezika
organizacijske i komunikacijske vještine i sklonost timskom radu
napredno poznavanje rada na računalu.
Prijava na natječaj mora sadržavati: zamolbu
životopis
presliku diplome
dokaz o poznavanju stranog jezika (svjedodžba, potvrda, izjava i sl.)
dokaz o poznavanju rada na računalu (svjedodžba, potvrda, izjava i sl.)
uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne starije od 3 mjeseca)
presliku potvrde ili elektroničkog zapisa o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskoga zavoda za mirovinsko osiguranje (elektronički zapis o radno pravnom statusu - e-radna knjižica)
potvrdu poslodavca ili drugi odgovarajući dokaz (ugovor o radu, rješenje i sl.) o radnom iskustvu ostvarenom na poslovima odgovarajuće stručne spreme i struke.
Opis poslova: prikuplja, obrađuje i analizira podatke vezane uz obrazovnu djelatnost
izrađuje dokumentaciju vezanu uz prijave na natječaje
osmišljava i vodi projekte vezane uz obrazovanje odraslih
izrađuje ugovore za vanjske suradnike i polaznike obrazovnih programa te priprema svu ostalu potrebnu dokumentaciju
informira i motivira potencijalne polaznike POU Koprivnica
vodi kampanju za osnovnoškolsko obrazovanje odraslih, priprema svu dokumentaciju za upis i nadležna tijela te organizira nastavu
izrađuje izvješće o radu vezano uz obrazovnu djelatnost te ostala izvješća o provedbi obrazovnih programa
izrađuje ponude za obrazovne programe zainteresiranim pravnim i fizičkim osobama
održava nastavu
obavlja i druge poslove utvrđene zakonom, Statutom i drugim općim aktima POU Koprivnica, te prema nalogu i uputi Ravnatelja.
Mjesto rada je u Koprivnici. Radno vrijeme je 40 sati tjedno. Na natječaj se mogu ravnopravno prijaviti osobe oba spola, a izrazi koji se koriste u ovom natječaju za osobe u muškom rodu uporabljeni su neutralno i odnose se na muške i ženske osobe. Kandidat koji može ostvariti pravo prednosti pri zapošljavanju prema članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ broj 121/17, 98/19 i 84/21), članku 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata („Narodne novine“ broj 84/21), članku 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata („Narodne novine“ broj 33/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13 i 98/19), članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom („Narodne novine“ broj 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20) dužan se u prijavi na javni natječaj pozvati na to pravo te ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ broj 121/17, 98/19 i 84/21) i člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata („Narodne novine“ broj 84/21), uz prijavu na natječaj dužan je priložiti, pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843. Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu sa člankom 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata, uz prijavu na natječaj dužan je, pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i rješenje, odnosno potvrdu iz koje je vidljivo spomenuto pravo, te dokaz o tome na koji način je prestao radni odnos. Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom („Narodne novine“ broj 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20) uz prijavu na natječaj dužan je, pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom. Kandidati koji ispunjavaju uvjete natječaja bit će pozvani na provjeru znanja, koja obuhvaća pismeno testiranje i provjeru praktičnog znanja rada na računalu (Word, Excel), te intervju i psihološko testiranje. Pismeno testiranje odnosi se na: Statut POU Koprivnica;
Zakon o obrazovanju odraslih (NN, broj 144/2021.);
Pravilnik o standardima i normativima za izvođenje programa obrazovanja odraslih (NN, broj 14/2023);
Pravilnik o javnim ispravama u obrazovanju odraslih (NN, broj 129/2008., 50/2010. i 61/2014.);
Pravilnik o sadržaju, obliku te načinu vođenja i čuvanja andragoške dokumentacije (NN, broj 129/2008.);
Pravilnik o evidencijama u obrazovanju odraslih (NN, broj 129/2008.).
Ako kandidat ne pristupi bilo kojem od četiri navedena koraka testiranja smatra se da je povukao prijavu na natječaj. Kandidati koji ostvare 70% točnih odgovora na pismenom testiranju bit će pozvani da pristupe provjeri praktičnog znanja rada na računalu (Word, Excel) te intervjuu. Psihološko testiranje provodi se za kandidate koji uđu u uži krug. Kandidati su dužni u prijavi priložiti sve priloge i podatke naznačene u javnom natječaju u obliku navedenom u natječaju jer manjak jedne isprave ili dostava jedne isprave u obliku koji nije naveden u natječaju isključuje podnositelja iz statusa kandidata. Kandidati dokumente dostavljaju isključivo u neovjerenim preslikama koje se vraćaju. Nakon odabira kandidata, a prije potpisivanja ugovora o radu, odabrani kandidat će dostaviti na uvid originalne dokumente ili ovjerene preslike. U prijavi na natječaj navode se i podaci podnositelja prijave (ime i prezime, adresa prebivališta, broj telefona, adresa e-pošte, isključivo za potrebe postupka). Sukladno Općoj uredbi o zaštiti podataka (EU 2016/679 – u daljnjem tekstu: Uredba) i Zakonu o provedbi opće uredbe o zaštiti podataka („Narodne novine“ broj 42/18.), Pučko otvoreno učilište Koprivnica kao voditelj obrade osobnih podataka sa istima će postupati prema načelima obrade osobnih podataka navedenih u članku 5. Uredbe. Kandidati će o rezultatima natječaja biti obaviješteni pismenim putem. Nepotpune i nepravovremeno dostavljene prijave neće se razmatrati. Prijave na natječaj dostaviti na adresu: Pučko otvoreno učilište Koprivnica, Starogradska 1, 48000 Koprivnica, u roku od 8 dana od dana objave u Hrvatskom zavodu za zapošljavanje i na web stranici Pučkog otvorenog učilišta Koprivnica.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
131249218
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje