Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 20.01.2017. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Stručni/a suradnik/ca u marketingu i postprodajnoj podršci

- dan
Poslodavac:
SP SISTEMI d.o.o. za informatičke usluge
Kategorija:
Prodaja (maloprodaja - veleprodaja)
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
20.01.2017.
Mjesto rada:ZAGREB
Broj traženih radnika:2
Razina obrazovanja:Viša ili prvostupanjska Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Informatička znanja:Potrebno poznavanje osnova informatike word excel
Uvjeti na radnom mjestu:Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:Nije važno
Vrsta zaposlenja:Stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Poslodavac:SP SISTEMI d.o.o. za informatičke usluge
Kontakt:e-mailom: posao@spsistemi.hr
Ostale informacije:

Opis poslova: uvođenje u poslove nabave i prodaje informatičke opreme i poslovnih sustava. Odgovornosti: • Pronaći svoje mjesto u dinamičnoj IT radnoj okolini • Izražavati svoje mišljenje i prijedloge • Naučiti što više o kvaliteti usluge, proizvodima i poslovanju tvrtke • Aktivno sudjelovat sa kolegama na tjednim sastancima • Razvijati vlastite kapacitete tijekom pripravničkog staža • Razvijati i održavati visoke standarde komunikacije • Svaka 3 mjeseca zajedno sa mentorom evaluirati vlastiti napredak • Kandidati koji se istaknu imaju mogućnost izbora daljeg razvoja u odabranom segmentu poslovanja Vaš profil: • VŠS / VSS (Bacc / Mag) ekonomske struke/informatičkog smjera • Analitičnost, preciznost, predanost i spremnost na učenje • Komunikativnost i spremnost na rad sa klijentima • Samostalnost i kreativnost u razmišljanju • Samostalan rad na PC-u (Excel, Word) • Izvrsne komunikacijske vještine • Vozačka dozvola B kategorije (poželjno) Prilikom prijave obavezno navedite „Rad, staž i prijevoz - Radno mjesto za koje se prijavljujete'. Uz prijavu (zamolbu), potrebno je priložiti: 1. Životopis 2. Sken diplome zadnjeg stupnja školovanja 3. Uvjerenje HZZ-a o evidenciji nezaposlenosti Odabrane kandidate za daljnji proces odabira najprikladnijeg kandidata za naš tim, ćemo obavijestiti u kratkom roku o slijedećim koracima.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:80767397

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare