Stručni/a suradnik/ca analitičar/ka

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
11.10.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Broj traženih radnika: 1
Uvjeti na radnom mjestu: Rad na jednom mjestu
Vrsta zaposlenja: Stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa
Radno vrijeme: Puno radno vrijeme
Smještaj: Nema smještaja

Opis poslova: uvođenje u poslove analize, makroekonomskih trendova, izrada poslovnih planova, financijslih modela. U obzir dolazi diplomski studij/mag. ekonomskog smjera. Uvjet je da nezaposlena osoba nema više od 12 mjeseci staža u zvanju za koje se obrazovala.
Vrsta posla:
stručno osposobljavanje
Županija:

Razina obrazovanja: Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Informatička znanja: Potrebno poznavanje osnova informatike Excel Word Powerpoint Internet
Vozački ispit: Kategorija B

Molimo prijavite se donjom Brzom prijavom ili na e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Fakultet