Strojarski tehničar u područjima Precizno bušenje (završna obrada) / CNC glodanje / CNC tokarenje (m/ž)

5 dana do isteka
Mjesto rada:
Seeboden am Millstättersee, Austrija
Rok prijave:
03.02.2023.

HELLMERICH razvija i proizvodi precizne komponente i opremu za strojnu obradu za alatne strojeve. Osim proizvodnje jedinica za bušenje, glodanje i narezivanje navoja te sustava za izmjenu alata i pogonjenih alata, specijalizirali smo se i za izradu motor-vretena i pogonskih rješenja.

Tražimo VAS da naslijedite majstore koji su otišli u mirovinu na našoj lokaciji u Seeboden am Millstättersee (Austrija/Koruška) što je prije moguće.

Strojarski tehničar u područjima
Precizno bušenje (završna obrada) / CNC glodanje / CNC tokarenje (m/ž)

Opis posla:

  • Precizna izrada pojedinačnih dijelova ili malih serija na CNC obradnim strojevima i/ili na našem stroju za precizno bušenje (završnu obradu)
  • Izrada komponenti prema tehničkim crtežima
  • Samostalno programiranje, kao i samostalno rukovanje strojem
  • Kontrola kvalitete proizvedenih dijelova

Uvjeti:

  • SSS - strojarskog usmjerenja ili usporedivo obrazovanje
  • Iskustvo u upravljanju CNC strojevima, idealno na stroju za završnu obradu
  • Poznavanje upravljačkih jedinica strojeva, poželjno Fanuc, Heidenhain, Siemens
  • Tehničko razumijevanje, orijentacija na rezultat
  • Izražena komunikativnost, savjesnost i discipliniranost
  • Dobro poznavanje govornog i pisanog njemačkog jezika, najmanje B1

Što nudimo:

  • Atraktivna primanja i stimulacije kroz sustav nagrađivanja
  • Brzi ulazak u posao i sveobuhvatnu obuku od strane iskusnih kolega
  • Siguran posao okrenut budućnosti i pravovremenu isplatu plaće
  • Profesionalan i predan tim
  • Gratis radna odjeća
  • Puno radno vrijeme od 38,5 sati (5 dana u tjednu u 2 smjene)

Prvi dojam o radu za nas možete steći u našem videu:

Ako smo pobudili vaš interes, pošaljite nam svoju potpunu prijavu u .PDF formatu na e-mail [email protected] ili putem 'Brze prijave'.

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.