Strojar 3 / Odjel rezanje (m/ž)

Mjesto rada:
Umag
Rok prijave:
31.03.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Aluflexpack novi d.o.o. sa svojim povezanim poslovnim subjektima („Aluflexpack Grupa“) čini grupu proizvodnih tvrtki sa modernom proizvodnjom i priznatim standardima kvalitete integriranu u austrijsku Montana Tech Components Grupu. Njezina glavna poslovna djelatnost je proizvodnja fleksibilne ambalaže i prerada aluminijske folije, papira i savitljivih filmova. Više od 85% svog prometa ostvarujemo na međunarodnom tržištu i planiramo daljnji rast. Dobavljači i kupci Aluflexpack Grupe su vodeće tvrtke u svom području poslovanja, više o nama: www.afp.hr

Tražimo stručnjake orijentirane na rezultate, kontinuirano poboljšanje svih vidova poslovanja te uvođenje pozitivnih promjena; kolege koji rado rade u interdisciplinarnim timovima i na po svemu izazovnim poslovima, kolege koji vjeruju u svoja znanja, kolege u koje će se svi moći pouzdati.

Ukoliko tražite nove i dugoročne izazove u međunarodnom proizvodnom okružju i smatrate da možete pridonijeti uspjehu grupe, vjerujete u svoje sposobnosti i vještine, imate kvalitetno radno iskustvo te potrebna znanja, pazite na detalje i dobro ste organizirani, predstavite nam se kroz Vaš životopis i motivacijsko pismo kao budući

Strojar 3/Odjel rezanje (m/ž) – Umag– više izvršitelja

Opis posla:

• Obavlja jednostavne poslove rezanja te priprema stroj za rezanje na način da postavlja parametre stroja i upravlja strojem u skladu s traženim učinkom bilo da radi samostalno ili uz pomoć strojara 2. i 1.;
• Odgovoran za kvalitetu rezanja i racionalno korištenja stroja i vremena;
• Uredno odlaže uzorke prema internim pravilima poslodavca; pakira završeni materijal prema internim uputama poslodavca i prema HACCP pravilima (urednost i čistoća);
• Popunjava potrebnu dokumentaciju prema internim uputama poslodavca;
• Nadzire rad stroja i obaviještava nadređene o stvarnim i potencijalnim kvarovima;
• Održavanje urednog i čistog radnog prostora
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Potrebni uvjeti:
• SSS, KV (IV/III) poželjno tehnička, grafička, strojarska
• poželjno radno iskustvo od najmanje 1 godina na sličnim ili istim poslovima (iskustvo u proizvodnoj djelatnosti poželjno)
• uvjerenje o osposobljenosti za vozača viličara
• poželjno iskustvo u radu s HACCP i ISO normama
• poznavanje rada u MS Office programima (osobito u Excel, Word i Power Point)

Ponuda Aluflexpack novi d.o.o.:
Nudimo izazovno, po mnogo čemu u Hrvatskoj iznimno, profesionalno radno okruženje, stimulativna primanja te profesionalni i osoban razvoj.

Prijava kandidata:
Molimo da cijenjene ponude s motivacijskim pismom i životopisom proslijedite putem linka za prijavu zaključno do 31.03.2017.

Napomena: poziv u daljnji selekcijski postupak uputiti ćemo samo kandidatima koji odgovaraju traženim uvjetima iz natječaja i za koje ocijenimo da postoji realna šansa utemeljenja suradnje. Ostalim kandidatima zahvaljujemo na iskazanom interesu i pozivamo da i dalje prate naše natječaje i nove prilike za Aluflexpack novi suradnjom. Sve pristigle prijave pohranit ćemo u našoj internoj bazi podataka, osim ukoliko se ne slažete što molimo da naglasite prilikom prijave na natječaj.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina