Strojar 3 (m/ž)

Mjesto rada:
Drniš
Rok prijave:
05.10.2022.

Aluflexpack novi d.o.o. sa svojim povezanim poslovnim subjektima čini Aluflexpack Grupu koja je integrirana u austrijsku grupu Montana Tech Components. Glavna poslovna djelatnost je proizvodnja fleksibilne ambalaže i prerada aluminijske folije, papira i savitljivih filmova. Više na: www.aluflexpack.com

STROJAR 3 (m/ž)
POGON DRNIŠ – VIŠE IZVRŠITELJA

UKOLIKO TRAŽITE:
• Dugoročne izazove u brzorastućem proizvodnom okruženju
• Mogućnost brzog napredovanja i osobnog razvoja u internacionalnom okruženju
• Stabilan posao i konkurentnu plaću
• Zanimljive projekte i dinamične uvjete rada

TE POSJEDUJETE:
• Organizacijske i analitičke vještine
• Fleksibilnost i komunikativnost
• Pozitivan stav i kreativan duh

ALUFLEXPACK
nudi jedinstvenu priliku i mogućnost učenja i rada u vrhunskoj proizvodnoj djelatnosti!

Uvjeti:

  • SSS, KV (IV/III) poželjno tehnički, grafički ili strojarski smjer
  • Poželjno radno iskustvo od najmanje 6 mjeseci na sličnim ili istim poslovima (iskustvo u proizvodnoj djelatnost)
  • Vozačka dozvola B kategorije

Opis posla:

  • Obavlja jednostavne te manje složene poslove na rezalicama na bazi stručne osposobljenosti po internim uputama Poslodavca
  • Organizira i aktivno sudjeluje u pripremi stroja za rezanje
  • Podešava stroj za rezanje, postavlja parametre i upravlja strojem za rezanje u skladu s traženim učinkom
  • Potpisuje kontrolni list prvog uzorka folije na rezanje kroz MRS sustav
  • Odgovoran je za kvalitetu rezanja i racionalno korištenje stroja i radnog vremena
  • Odgovoran je za pravilno razvrstavanje i sortiranje otpada u za to predviđene i označene kante/spremnike.
  • Pakira gotovu robu za isporuku po radnim uputama te popunjava specifikacije rola unosom podataka u MRS-u
  • Popunjava specifikacije neusklađenih rola unosom podataka u MRS sustav te razvrstava ih po vrstu odstupanja
  • Dužan je prekinuti rad ukoliko ne može postići traženu kvalitetu i o tome odmah obavijestiti neposrednog rukovoditelja
  • Nadzire stanje stroja i obavještava neposredno nadređene o stvarnim i potencijalnim kvarovima, te prilikom zastoja unosi u MRS sustav pripadajuću vrstu zastoja
  • Odgovoran je za održavanje i čistoću strojeva i radnog prostora

Prijava kandidata:
Molimo da cijenjene ponude s motivacijskim pismom i životopisom proslijedite putem linka za prijavu ili direktno mailom na [email protected] zaključno do 5.10.2022.

Napomena: poziv u daljnji selekcijski postupak uputiti ćemo samo kandidatima koji odgovaraju traženim uvjetima iz natječaja i za koje ocijenimo da postoji realna šansa utemeljenja suradnje. Ostalim kandidatima zahvaljujemo na iskazanom interesu i pozivamo da i dalje prate naše natječaje i nove prilike za Aluflexpack novi suradnjom. Sve pristigle prijave pohranit ćemo u našoj internoj bazi podataka, osim ukoliko se ne slažete što molimo da naglasite prilikom prijave na natječaj.