Stomatološka sestra / Dentalni asistent (m/ž)

Mjesto rada:
Michelstadt (Hessen, Njemačka)
Rok prijave:
19.09.2017.

Klijent je moderna stomatološka ordinacija „Kiehl-Brune & Partner“ u Michelstadtu (Hessen, SR Njemacka) koja sa tri doktora dentalne medicine, četiri stomatološke ordinacije i operativnom salom pruža široki spektar usluga iz područja dentalne medicine.

Stomatološka sestra / Dentalni asistent za rad u stomatološkoj ordinaciji u Michelstadtu
(Hessen, SR Njemačka)

Opis radnog mjesta:

  • Asistencija doktoru dentalne medicine prilikom stomatoloških zahvata
  • Priprema pacijenta i radnog mjesta
  • Priprema i sterilizacija instrumenata i pribora

Potrebna znanja i vještine:

  • Završena srednja ili viša skola – smjer stomatološka sestra-tehničar
  • Samostalan i odgovoran rad
  • Vještine timskog rada
  • Urednost, preciznost i točnost u radu
  • Poželjno iskustvo u radu s pacijentima
  • Poznavanje njemačkog jezika na elementarnom nivou

Pogodnosti koje nudimo:

  • Atraktivni uvjeti rada, u modernom okruženju i dobrom timu
  • Ugovor na neodređeno vrijeme (dugoročni radni odnos)
  • Naknadu prema kolektivnom ugovoru u zdravstvu
  • Plaćeno zdravstveno i mirovinsko osiguranje
  • Godišnji odmor u skladu s njemačkim zakonima
  • Daljnje usavršavanje i napredovanje u struci
  • Podrška pri dolasku i organizaciji smještaja
  • Početak rada je po dogovoru, poželjno što prije.

U prijavi je potrebno priloziti:

  • aktualnu biografiju (CV) sa fotografijom, te naznakom ukoliko posjedujete vazecu dozvolu boravista i radnu dozvolu u SR Njemackoj ili posjedujete osobne dokumente jedne od clanica Europske Unije
  • diploma/ certifikat o zavrsenoj strucnoj spremi
  • druga dokumenta opcionalno (dokaz o radnom iskustvu, certifikat o poznavanju jezika i slicno).

Vase prijave nam mozete dostaviti putem maila na: [email protected]

Za dodatne informacije posjetite nasu internet stranicu: www.besser-beissen.de

Kontakt ordinacije:
Praxis Dr. Kiehl-Brune & Partner
Rudolf-Marburg-Straße 24
D-64720 Michelstadt
Tel: 0049 06061-664
Fax: 0049 06061-665