Stolar / Tesar (m/ž)

Mjesto rada:
Vancouver, Kanada
Rok prijave:
31.08.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Stolar / Tesar
(Finishing Carpenter/Framer Carpenter)

Global Hire agencija za zapošljavanje i regrutaciju sa sjedištem u Kanadi (Emonton) u suradnji s Be International People agencijom raspisuje natječaj za iskusne radnike za rad na krovu i krovnim izolacijama (hot rubber and torch on roofers) za rad u Vancouveru i okolini.

Opis posla:
● rad na zamjeni i postavljanju nove drvenarije (vrata, prozora, lajsni i drugih drvenih elemenata)
● pomaže u izradi i sastavljanju oplata i drugih drvenih konstrukcija za stambene i poslovne višekatnice

Posebne pogodnosti:
Nudimo:
● veoma konkurentne zarade (od $25 CAD po satu)
● zdravstveno i zubno osiguranje
● mirovinsko osiguranje
● puno radno vreme (40h tjedno)
● mogućnost napredovanja
● šansa da postanete dio brzorastuće kompanije
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Kanada

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
● 2 godine radnog iskustva na istoj ili sličnoj poziciji
● znanje engleskog jezika (srednji nivo)
● minimum IV stupanj stručne spreme (završena četvorogodišnja srednja škola)
● CV na engleskom jeziku poslati na [email protected]

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene kriterije, pošaljite nam svoj CV na engleskom jeziku na e-mail adresu: [email protected] ili se prijavite putem Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine