Stolar (m/ž)

Mjesto rada:
Stobreč
Rok prijave:
04.04.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Camping Stobreč Split ima 4 zvjezdice te sa kapacitetom od 1.200 osoba spada u kategoriju srednje velikih kampova. Nalazi se na rubnom dijelu Splita u kotaru Stobreč. Otvoren je cijelu godinu, kao i restoran Horus. Glavninu gostiju čini srednjeeuropska struktura gostiju.
Ponuda kampa se sastoji od smještajnih objekata, uhodanog restorana/pizzerie mediteranskog tipa, barova, wellness-a i bazena, marketa i drugih ugostiteljskih i sportsko-rekreacijskih sadržaja.

Opis posla:
- poslovi stolara u auto kampu
- rad na stolarskoj kombinirki, rad sa ručnim stolarskim alatima i sl. poslovi vezani uz prirodu radnog mjesta
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- KV/VKV/SSS stolar ili slično
- poželjno je radno iskustvo na sličnim ili istim poslovima, ali nije uvjet
- poznavanje smjernica za sigurno korištenje alata/kombinirke i zaštite od mogućih ozljeda
- odgovornost i samoinicijativnost u obavljanju poslova i rješavanju problema