Stariji komunikacijski savjetnik (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
28.01.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Rok za prijave: 27. siječnja 2022.
Mjesto rada: Zagreb
Poslodavac: Konzultantska agencija EQUESTRIS d.o.o., Radnička cesta 47

Potrebni uvjeti:
• minimalno VSS (smjer društvene i humanističke znanosti, ekonomija, komunikologija, novinarstvo i/ili političke znanosti)
• minimalno 3 godine iskustva u području komunikacija ili u medijima
• poznavanje poslovnih procesa u komunikacijskoj industriji (odnosi s klijentima, medijima, drugim dionicima)
• izrazita razina pismenosti na hrvatskom i engleskom jeziku
• poznavanje medijske scene u Hrvatskoj
• poznavanje zakonitosti komunikacije na digitalnim platformama – društvene mreže
• kreativnost i prilagodljivost
• napredne prezentacijske i prodajne vještine
• timski rad i kolegijalnost, ali i izražen liderski kapacitet
• savjesnost, snalažljivost i preciznost u izvršavanju zadataka
• proaktivan i odgovoran pristup vlastitim područjima odgovornosti
• učinkovitost i samostalnost u rješavanju problema
• napredno znanje rada na računalu (MS Office paket)
• sposobnost kvalitetnog rada u visokozahtjevnim situacijama

• razvoj i koordinacija provedbe inovativnih strateških komunikacijskih rješenja za kompleksne poslovne izazove klijenata
• savjetovanje i dnevna komunikacija s klijentima i medijima
• priprema i vođenje komunikacijskih kampanja – offline i online
• sudjelovanje i nadgledanje poslova istraživanja i analize
• priprema dokumenata, programa, izvještaja, prezentacija i drugih materijala
• organizacija javnih događanja, moderiranje

Što nudimo?
• Ugovor na neodređeno uz probni rok od 6 mjeseci
• Rad prema najsuvremenijim komunikacijskim metodologijama
• Dinamično i ugodno radno okruženje uz stalnu stručnu edukaciju te kreativni i inovativni projektni zadaci
• Suradnja s klijentima na domaćem i inozemnom tržištu
• Mogućnost napredovanja u skladu s postignutim rezultatima
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Molimo prijavite se putem donje Brze prijave ili na e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
tri godine