Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 21.04.2019. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

FINA gotovinski servisi vodeća je tvrtka u Hrvatskoj specijalizirana za pružanje raznih djelatnosti, između ostalog i Facility menadžmenta. Poželjan smo poslodavac i već četvrtu godinu za redom dobitnik certifikata Poslodavac Partner.

Trenutno zapošljavamo preko 700 djelatnika, a za pojačanje tima tražimo:

Spremača/spremačicu

Lokacija rada: otok Krk

Opis posla:

  • održavanje i briga o higijeni kampa
  • odstranjivanje prašine na namještaju
  • pražnjenje i čišćenje koševa za otpatke, postavljanje vrećica
  • čišćenje podnih obloga
  • čišćenje i dezinfekcija sanitarnih prostorija
  • pranje staklenih površina
  • mijenjanje posteljine

Od kandidata očekujemo:

  • NSS / SSS
  • urednost
  • pedantnost
  • spremnost za rad u smjenama
  • potvrda o nekažnjavanju

Što nudimo:

  • redovna i stimulativna primanja (stimulacija)
  • ugovor o radu na određeno vrijeme u punom radnom vremenu
  • smještaj i naknada za prehranu
  • dinamično radno okruženje

Pozivamo sve zainteresirane kandidate da svoju zamolbu i životopis pošalju na e-mail adresu ljudskiresursi@finags.hr te poštom na adresu Radnička cesta 182, 10000 Zagreb. Kandidati se također mogu javiti na natječaj telefonski na broj telefona 091/3353-050.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare