Specijalst za kupce (m/ž)

Mjesto rada:
Pula
Rok prijave:
25.05.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Vaši zadaci i odgovornosti su:
• Poznavanje prodajnog asortimana veleprodajnog centra
• Svakodnevni komercijalni kontakti s postojećim i novim kupcima
• Pružanje informacija kupcima
• Priprema ponuda za kupce i obavještavanje kupaca o posebnim ponudama i akcijama
• Pripremanje i prosljeđivanje narudžbi
• Tjedno planiranje kontakata i ponuda prema prioritetima
• Registriranje novih kupaca
• Provođenje raznih aktivnosti i projekata vezanih uz specijalne akcije za kupce unutar
veleprodajnog centra
• Analiza ostvarenih prometa dodijeljenih i novih kupaca te analiza broja i strukture različitih kategorija kupaca
• Popunjavanje i održavanje baze podataka kupaca VPC-a
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo sljedeća znanja, iskustvo i vještine:
• 2 godina odgovarajućeg radnog iskustva
• Minimalno SSS obrazovanje
• Napredne komunikacijske i pregovaračke vještine, timski duh, prilagodljivost i snalažljivost
• Osnovno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Kompjutersku pismenost (MS Word, MS Excel, PowerPoint, Outlook)
• Usmjerenost na kupce i rezultate
• Analitičnost i poduzetničko razmišljanje

Za METRO nam trebaju posebne osobe!
Netko s ambicijom, kreativnošću, proaktivnošću i iskrenom željom za izvrsnošću i napredovanjem.

Možete li Vi biti METRO?

Pošaljite svoje molbe do 25.05.2017. putem Brze prijave ili na:

METRO Cash & Carry d.o.o.
Bujanovo 10
51219 Čavle
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine