Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 16.08.2019. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Stype je domaća tehnološka tvrtka koja je ujedno i globalni lider u proizvodnji 'camera tracking' opreme.

Stype grupa dizajnira, proizvodi i plasira sofisticirane high-tech proizvode za televizijske kuće. Naša tehnologija nezaobilazni je dio elektroničke opreme na brojnim kultnim događanjima poput Superbowl-a, svjetskih nogometnih prvenstava, Eurovizije, UFC-a, League of Legends te brojnih drugih sportskih i kulturnih događanja u produkciji vodećih TV postaja kao što su BBC, MTV, FOX i CNN.

Zadnjih osam godina svojim proizvodima konstantno pomičemo granice u TV industriji te doprinosimo popularizaciji 'Augmented Reality' i 'Virtual Reality' efekata u televizijskim prijenosima. Neke od naših radova možete vidjeti na sljedećem linku:

Postanite građanin 'Virtualne Republike Stype' te koračajte zajedno s nama VR/AR svijetom! Uz to, posjetite i brojna mjesta diljem ne-virtualnog svijeta, te gradite svoje znanje u najvećim TV kućama na planetu Zemlji!

Više možete doznati na web stranici tvrtke.

Specijalni agent za međunarodne misije (inženjer/tehničar) (m/ž)

Opis posla:

  • podrška klijentima koji kupuju ili unajmljuju naše proizvode
  • putovanja do klijenata na lokacije diljem svijeta, otprilike 40-60% vremena na putu, ili po dogovoru
  • instalacija naše opreme u TV kućama klijenata
  • obuka klijenata za korištenje naših proizvoda
  • remote podrška klijentima putem interneta
  • suradnja unutar tvrtke pri razvoju i unaprjeđenju proizvoda
  • davanje povratnih informacija 's terena' za unaprjeđenje proizvoda
  • rad iz ureda u Zagrebu u vremenu kada niste na putu

Uvjeti:

Idealni kandidat:

  • dobar 'problem solver', snalažljiv i može improvizirati pri pronalasku rješenja za naizgled komplicirane probleme
  • dobro reagira na situacije kada u ograničenom vremenu treba obaviti određene zadatke
  • staložen, strpljiv, dobrih manira
  • otvoren za učenje novih stvari, lako komunicira, neovisan
  • simpatizira 'agentski' tip posla - uvijek spreman ići na misiju
  • 'majstor više zanata', osoba koja je potkovana na više polja i razmišlja iz više kuteva

Potrebno:

  • izvrsno poznavanje engleskog u govornom i pisanom obliku
  • osobni afinitet za high-tech industriju
  • izvrsne sposobnosti rješavanja problema na računalu

Poželjno:

  • završen neki od sljedećih fakulteta/učilišta: FER, TVZ, FSB, GEOF, AF

Šta nudimo:

  • rad u jednom od najprosperitetnijih timova softverskih, matematičkih i mehaničkih inženjera u Europi
  • kada ste na putu: život većeg intenziteta, puno putovanja, rada, novih ljudi i mjesta
  • kada ste u Zagrebu: opušteno radno okruženje u društvu drugih mladih ljudi, s fleksibilnim radnim vremenom
  • stalno zaposlenje s probnim periodom

Kako se prijaviti:

  • pošaljite nam svoj CV putem linka za prijavu
  • opišite, u ne više od 150 riječi, zašto je ovo posao za Vas i zašto ste Vi dobar kandidat

stype.tv

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare