Specijalist ZNR, ZOP, ZO (m/ž)

Tvrtka Bauwerk Boen d.o.o. Đurđevac, Kolodvorska 32. 48350 Đurđevac, Hrvatska, članica Bauwerk Boen Grupe, traži visoko motivirane nove zaposlenike za radno mjesto:

Mjesto rada: Đurđevac

Opis poslova:

  • komunikacija između odjela proizvodnje i usmjeravanje rada prema zakonskim propisima,
  • praćenje i odgovornost za troškove vezano uz poslove zaštite na radu, zaštite okoliša i zaštite od požara,
  • primjena svih propisa koji se tiču zaštite na radu, zaštite okoliša te zaštite od požara,
  • ispunjavanje svih traženih izvještaja, iz svoje domene, briga o zakonskim regulativama i certifikatima vezanim za zaštitu na radu, zaštitu okoliša i zaštitu od požara,
  • organizacija internih i vanjskih edukacija zaposlenika koje se tiču zaštite na radu, zaštite okoliša i zaštite od požara,
  • pokretanje postupaka i dobivanje sve potrebne dokumentacije vezane za zaštitu na radu, zaštitu okoliša i zaštitu od požara,
  • komunikacija sa ugovornim partnerima, inspektorima, službenim organima

Uvjeti:

  • VŠS/VSS tehničkog smjera;
  • položen ispit za stručnjaka zaštite na radu;
  • iskustvo u upravljanju okolišem, popunjavanju izvještaja koji se tiču okoliša (npr. Procjena KPI);
  • poznavanje i praćenje zakonskih propisa;
  • analitičan i samoorganiziran način rada;
  • siguran i profesionalan pristup;
  • vrlo dobro znanje engleskog jezika u govoru i pismu;
  • aktivni korisnik MS Office-a

Prednost su položeni ispiti iz gospodarenja otpadom, protupožarne zaštite i slično.

Što nudimo:

  • sjajne mogućnosti za učenje i razvoj;
  • mogućnost usavršavanja i napredovanja;
  • razvoj stručnog znanja i individualnih kompetencija;
  • rad u dinamičnoj, fleksibilnoj internacionalnoj razini

Molimo prijavite se putem Brze prijave ili na e-mail: [email protected]
do 28.11.2017.

BAUWERK BOEN GROUP
www.bauwerk-boen.com