Specijalist za ustupanje radnika / Samostalni regruter (m/ž)

9 dana
Poslodavac:
Naton ljudski potencijali d.o.o.
Kategorija:
Ljudski resursi
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
30.09.2018.

Opis radnog mjesta: Naton ljudski potencijali d.o.o. traži :

SPECIJALIST ZA USTUPANJE RADNIKA/SAMOSTALNI REGRUTER ZA HRVATSKU I INOZEMSTVO,
1 izvršitelj, m/f

Mjesto rada: Zagreb

Zbog povećane potrebe u hrvatskom uredu otvoreni smo zaposliti iskusnog kandidata m/f od kojeg se očekuje stručnost i samostalnost u procesima regrutacije niskih profila, u ustupanju radnika i agencijskom radu, te u radu s klijentima na domaćem i stranim tržištima za koja bi bio zadužen.
Vrsta posla:stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:Grad Zagreb

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:OČEKIVANJA/OPIS POSLA/PROFIL
• SSS ekonomskog / društvenog smjera ili sl.

Samostalnost u sljedećim zadacima:
• pronalazak novih klijenata s naglaskom na proizvodnju, logistiku, skladište te tehničke/strukovne profile
• poželjno znanje ZOR, pregovaranje i zaključivanje ugovora za ustupanje radnika/agencijski rad kao i selekciju
• samostalan pronalazak i regrutiranje kandidata, naplata i after-sales aktivnosti
• radno mjesto predviđa rad na hrvatskom tržištu kao primarnom kao i rad s potencijalnim klijentima i agencijama u inozemstvu

• iskustvo u selektiranju niskih profila, u oglašavanju i popratnim marketinškim aktivnostima, kreativnost u pronalaženju rješenja, organiziranost u procesima, korektnost u radu s kandidatima i klijentima, poštivanje dogovorenih rokova, pravovremen feedback

• poželjno je da kandidat ima konkretno iskustvo s modelom privremenog zapošljavanja (ustupanje radnika/agencijski rad) što uključuje izradu ponuda i ugovora, kalkulacije (efektivni sat, flat rate), definiranje suradnje, vođenje klijenata, brigu o pojedinostima oko radnika (ZNR, LP, prijava, odjava, dokumentacija)

• iskustvo rada u HR agenciji u Hrvatskoj minimalno jednu (1) godine s naglaskom na gore navedene zadatke, poznavanje domaćeg i regionalnog tržišta
• prodajni profil: telefonsko pozivanje klijenata, e- mail korespondencija s domaćim i stranim klijentima, sastanci, dobra i pristojna poslovna komunikacija
• osoba za tim, internacionalna, otvorena novitetima i prijedlozima, koja profesionalno djeluje sukladno politici poslodavca, efektivna osoba koja traži rješenje i stvara prilike koje finalno operativno odrađuje
• aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu, njemački jezik plus
• B-kategorija
• napredno korištenje računalom, Internetom, društvenim mrežama

UVJETI/BENEFITI
- stalan posao u agenciji Naton Hrvatska koja je dio internacionalne grupe
- početak rada: po dogovoru
- plaća i bonusi, uvjeti rada, ugovor, probni period predmet su razgovora s poslodavcem
- kandidat će na korištenje dobiti mobitel, prijenosno računalo, mogućost korištenja službenog automobila 24/7

NAČIN PRIJAVE
Molimo poslati najnoviji CV s naslovom u predmetu SPECIJALIST ZA USTUPANJE RADNIKA/SAMOSTALNI REGRUTER ZA HRVATSKU I INOZEMSTVO te Vaše ime i prezime na e-mail adresu: kadrovanje@naton.si

VAŽNO - Životopis za navedenu poziciju treba:
▪ biti na engleskom jeziku
▪ sadržavati Vaš datum i mjesto rođenja
▪ sadržavati Vašu prigodnu fotografiju u zaglavlju životopisa
▪ sadržavati Vašu važeću e-mail adresu i mobilni telefon
▪ sadržavati nazive i mjesta obrazovnih institucija te periode pohađanja istih
▪ sadržavati radno iskustvo po periodima s punim nazivom poslodavca i mjestom rada

*Kandidati izabrani za razgovor u Agenciji bit će pravovremeno obaviješteni putem e-maila ili mobitelom, utoliko aplikante molimo da prate svoj e-mail
*Budući da tražimo kandidata koji zadovoljava tražena iskustva ( plug-in u ovoj industriji), računamo na Vašu profesionalnost i objektivnu samoprocjenu
*Agencija Naton se obvezuje na zaštitu podataka prijavljenih kandidata m/f te se isti podaci koriste isključivo u svrhu selekcije za navedenu poziciju.

Naton ljudski potencijali d.o.o. za zapošljavanje ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA UP/I-102-02/14-03/09, URBROJ 524-04-02-01/2-14-6
Minimalna stručna sprema:Srednja škola
Strani jezik:engleski
Poznavanje rada na računalu:dobro
Potrebno radno iskustvo:jedna godina

Kontakt podaci

Naziv poduzeća: Naton ljudski potencijali d.o.o.
Adresa:Zvonimirova 2/III, 10000 Zagreb
Telefon:01/4649779
Internet adresa:www.natonhrcroatia.com
Kontakt osoba:Nina Župančič

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare